ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

دم از عشق حسین میزنی حداقل این شب ها رو حسینی باش !

مودت اهل بیت شرط قبولی اعمال امت (به روایت اهل تسنن)
طبرانی عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
۲۲۳۰- حدّثنا أحمد بن محمّد المرّیّ البغدادیّ قال: نا حرب بن الحسن الطّحّان قال: نا حسین بن الحسن الأشقر قال: نا قیس بن الرّبیع، عن لیث، عن ابن أبی لیلى، عن الحسن بن علیّ أنّ رسول اللّه صلّى الله علیه وسلّم قال: زَمُوا مَوَدَّتَنَا أَهْلَ الْبَیْتِ، فَإِنَّهُ مَنْ لَقِیَ اللَّهَ عَزَّ وَجَلَّ وَهُوَ یَوَدُّنَا دَخَلَ الْجَنَّةَ بِشَفَاعَتِنَا، وَ
ارتباط با خدا (نماز با توجه، قرائت قرآن) ترک نشود.
دادن داروهای حسنا در اولویت است.
وقت روزانه برای صحبت با همسر (حداقل 10 دقیقه)
وقت روزانه برای بازی با حسنا (حداقل نیم ساعت)
وقت روزانه برای کمک در کارهای خانه (حداقل 10 دقیقه)
لیست حقوق و دستمزد سال 98 از سایت ایندکس وار دریافت کنید.
جدول حداقل حقوق و دستمزد سال 98
اضافه حقوق و اجر 98 کارگران حداقل بهره کارگران در سال 1398 تعداد برابر مصوبه بخشنامه بهره ۹۸ کارگران قانون ساخت از ابتدای سال ۱۳۹۸ حداقل من لیست حقوق ۹۷ رو اعزام کردم ولی عیدی و سنوات رو توش نیاوردم الان باید چکار.
ادامه مطلب
بعضی وقتا یه ایده‌ها و فکرهایی به سرمون میزنه که به زندگی امیدوارمون میکنه. تو این لحظه‌ها به جای اینکه پیگیر اون ایده‌ها یا فکرها بشیم و کند و کاوشون کنیم و وارد جزئیاتشون بشیم بهتره که برای حداقل چند روز اصلاً سراغشون نریم و فقط از بودن این امید توی زندگیمون لذت ببریم؛ چون احتمالا وقتی سراغ اون ایده‌ها بریم و وارد فاز عملیاتی‌شون بشیم متوجه خواهیم شد که اونطوری که فکر میکردیم نبودن. ما که بالاخره به اون مرحله می‌رسیم، حداقل مرحله‌ی ا
مامان می‌گه: ببینیم امشب می‌تونیم بریم نمایشگاه قرآن یا نه.
فائزه می‌گه: رفتیم اونجا برام چادر می‌خری؟
می‌خوام بلند بگم: آخه تو که حتی روسری هم نمی‌پوشی!
اما نمی‌گم. بی‌خیال، به من چه اصلا؟ بذار حداقل یکی از دختراشون شبیه اونی باشه که دوست داشتن. بذار حداقل اون ناامیدشون نکنه. 
خدایا دوستانی که شب امتحان تاریخ در حالیکه هنوز نوبت اولم مونده پیام میدن و می پرسن واسه ریاضی از چه کتابی تست میزنم رو به همین برکت هدایت کن:|
کسایی که با گوگل و گام گام اشتباهم می گیرن و مرجعیت درسی رو به من واگذار میکنن بی آنکه از عدم کفایت تحصیلی من آگاه باشند رو هدایت کن ناموسا:|
خودم رو هم هدایت کن که کمتر گوه بخورم و حداقل اگه کلاسا رو نمیرم امتحانا رو بدم حداقل که همچون خر در باتلاق علل و پیامدها و زمینه ها و زهرمارها گیر نکنم هرچند که تم
امروز از لج تو ی ماشین بوق زد رفتم سوار شدم .یهو ب خودم اومدم ک دارم چکار میکنم گفتم میشه وایسی حالت تهوع دارم هرجی گفت چرا چیه بیا ببرمت دکتر نتونستم حتی نگاش کنم الان نمیدونم اصلا چ شکلی بود.لامصب حداقل ی تهمت بهم میزدی ک میتونستم حداقل تو این شرایط انجامش بدم . بدم ازت میاد
بدترین اتفاق جهان اینه...که "ما" از آیندمون بی خبریم!!! 
شاید اگه حداقل یکم از آینده رو میدونستم، اونوقت درست تصمیم میگرفتم...
مرسی بابت حال الان...
چقدر عالی بود اگه باهاش قرار میزاشتم و توی این روز های جهنمی باهم حرف میزدیم و کتاب میخوندیم:)  تا حداقل یکم فکرم آزادد بشه^_^
هدایت تحصیلی در این روزها خانواده‌ها، دانش‌آموزان، اولیا مدارس و مشاورین را درگیر کرده است.
برای ورد به هر رشته در متوسطه دوره دوم نیاز است حداقل نمراتی کسب شود. در صورتی که دانش‌آموزان در دروس تخصصی که ملاک ورود به هر رشته است، در سه پایه هفتم، هشتم و نهم (هفتم و هشتم با ضریب ۱ و نهم با ضریب ۳) حداقل نمره را دریافت نکنند. دانش آموزان برای ورود به هر کدام از شاخه های نظری و فنی و حرفه ای نیازمند کسب حداقل نمرات دروس تخصصی پایانی نوبت دوم (نمره
کسب درآمد اینترنتی روزانه حداقل ۱۳۰هزارتومان با تضمین و اثبات
کسب درامدی که تا حالا فکرتون بهش نمی رسید.
داخل سایت رفتید نظرات دوستانی که درباره همین پکیج دادند را ببینید.
صاحب درامد روزانه شوید.روی لینک زیر کلیک کنید و ببینید.
http://asadaramad.4kia.ir/info/417136/کسب-درآمد-اینترنتی-روزانه-حداقل-١٣٠-هزار-تومان/?getppsid=21066
پیگیری پرداخت کمک معیشت خواهران شهدامعاون توسعه و تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: قانون کمک معیشت به خواهران شهدا اجرا شده و تا کنون حدود ۴۲۲۴ نفر از خواهران مجرد شهدا و برادران مهجور و معلول شهدا که تحت پوشش والدین بودند، کمک معیشت‌شان تا پایان ۹۷ پرداخت شده است.خبرگزاری راست قامتان:در قانون ششم توسعه بند ۸۸ ماده ب  آمده است: «دولت موظف است اعتبار لازم را به منظور تأمین حداقل معیشت گروههای عنوان شده ذیل که فاقد شغل یا درآمد باشند ر
تصمیم گرفتم از این به بعد کارای متفرقه انجام ندم در عوض تمرکزم رو بزارم روی کارهایی که واقعا دلم میخواد انجام بدم پس خداحافظ روبان دوزی، خیاطی، رقص، چت و از این مزخرفات که واقعا برام دغدغه شده و به شدت افسرده ام میکنه .
عوضش میخوام چند تا کار رو حتما انجام بدم ...
کتاب بخونم حداقل روزی نیم ساعت .
بنویسم حداقل روزی یک متن.
آشپزی کنم حداقل سه بار در هفته.
کلاس شنا برم!(تا حالا نرفتم ،فقط به خاطر کمرم میخوام برم) حداقل یک بار در هفته .
دندون پزشکی برم.
دوستان و مشتریان عزیز شرایط ثبت نام تاکسی فرودگاه های امام بسته به نوع و مدل خودروها متفاوت است و از حداقل 80 میلیون تومان به بالا است . البته به علت نوسانات شدید قیمت ممکن است این قیمت ها تغییر یابد . شرایط ثبت نام به صورت زیر است :
- داشتن حداقل مدرک دیپلم 
- داشتن گواهینامه پایه 2
- سه سال گذشتن از گرفتن تاکسی 
- نداشتن سوء پیشینه 
برای خریدن تاکسی و ثبت نام لازم است که حداقل یکبار به فرودگاه امام مرجعه نمایید .
در تاکسی فرودگاه امام پرشیا تاکس
در زبان php، برای تولید اعداد تصادفی، از تابعی به اسم rand استفاده می کنیم.
این تابع 2 پارامتر را به عنوان ورودی دریافت می کند. پارامتر حداقل (min) و حداکثر (max). عدد تولید شده بین پارامتر حداقل و حداکثر تولید می شود.
به مثال زیر توجه کنید:
ادامه مطلب
✅سهمیه مناطق ؛ 
منطقه ۱ : مرکز تهران،اصفهان،شیراز،مشهد،تبریز
منطقه ۲ : بیشتر  شهرستانها
منطقه ۳ : مناطق محروم و برخی شهرهای کوچک
✅سهمیه ایثارگران ؛
۲۵ درصد ظرفیت رشته با نمره‌ی حداقل ۷۰ درصد پذیرش آزاد
۵ درصد ظرفیت سهمیه‌ی  ایثارگران با کمتر از ۲۵٪ جانبازی
✅سهمیه رزمندگان : پذیرش با کسب حداقل ۷۵درصد نمره پذیرش عادی

✅سهمیه تعهد خدمت مناطق محروم : ۳۰ درصد ظرفیت رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی دارای تعهد خدمتی ۳ برابر تحصیل غیرقا
بسم الله الرحمن الرحیم
الشیطان فی القرآن 
بالاعتماد على تفسیر المیزان للسید العلامة محمد حسین الطباطیائی قدس سره 
الدروس علیها كلمة سر ، یتم تسلیمها عند التسجیل فی المادة الدراسیة 

ت
عنوان الدرس
الرابط

1
أسئلة البحث 

2
مقدّمة فی أهمیة معرفة الشیطان و 
المنهج الصحیح فی معرفة الشیطان فی القرآن

3
أصول و مقدمات معرفة الشیطان ج1

4
أصول و مقدمات معرفة الشیطان ج2

5
طریقة عمل الشیطان و إغوائه للانسان 

6
تزیین الأعمال : أنواع التزیین، فاعل التزی
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی
توضیحاتی به دارندگان کارت هوشمند سوخت توصیه کرد که حداقل تا پایان تیرماه
یک بار با کارت سوخت شخصی خود سوخت‌گیری کنند. خبرگزاری
ایسنا: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران طی توضیحاتی به دارندگان کارت
هوشمند سوخت توصیه کرد که حداقل تا پایان تیرماه یک بار با کارت سوخت شخصی
خود سوخت‌گیری کنند.
ادامه مطلب
برای ارتباط با ما به آدرس کانال تلگرامی زیر مراجعه کنید
@BITXURD
مابین ساعت 10 تا یک شب در خدمتتون هستیم و پرداخت ها رو تا سقف یک میلیون تومن سریع انجام میدیم.اگه قصد خرید داشته باشید ما مبلغ حداقل نداریم .اینجا خورده فروشی بیت کویین هستش و کار رو با حداقل تشریفات انجام میدیم. آدرس ادمین رو هم مینویسم .
@Bitxurd_admin
سلام. در زبان php، برای تولید اعداد تصادفی، از تابعی به اسم rand استفاده می کنیم.
این تابع 2 پارامتر را به عنوان ورودی دریافت می کند. پارامتر حداقل (min) و حداکثر (max). عدد تولید شده بین پارامتر حداقل و حداکثر تولید می شود.
به مثال زیر توجه کنید:
<?php$random_number = rand(1, 50);echo $random_number;
ادامه مطلب
بنظرم ایده ی برابری منطقی نیست.
مهم این است که همه جامعه از یکسری حداقل ها برخوردار باشند. تفاوت
اول ملت ها در برخورداری از این حداقل هاست. این حداقل ها در بعضی ملت ها طوری است
که کسی از گرسنگی نمیرد، در بعضی امکان تملک مسکن برای همه جامعه است.
تفاوت دوم ملت ها در کیفیت این حداقل هاست. در بعضی ملت ها، مسکنِ
حداقل، قوطی کبریت است ، در بعضی ملت ها این مسکنِ حداقل ، یک آپارتمانِ شایسته ی
زیست با همان قیمت است. ارزش افزوده ای که معمار ایجاد می کند دق
مشغول وب‌گردی بودم که رسیدم به اصطلاح passive aggression، به صورت تحت الفظی یعنی خشونت غیرفعال. این همون حالتیه که با این که تمام عمرم ازش رنج بردم ولی اسمش رو بلد نبودم و به نظرم فرساینده‌ترین نوع خشونته. مشکلات رو باید با حرف زدن حل نه، حداقل به اشتراک گذاشت وگرنه فرق ادم با کاکتوس چیه؟ کاکتوس هم وقتی بهش زیاد اب میدی میمیره و چیزی نمیگه، فقط با اون تیغ‌هاش نگاهت میکنه، پس نتیجه میگیریم دوستی که وقتی ناراحته شروع میکنه به کم محلی و اذیت کردن طرف م
همه فک میکنن خودزنی کردم
همه میگن دیوونست
بعضیا میگن این زخمای رو دستش واسه جلب توجهه
هیچکس لمسش نمیکنه
اینا خلاصی از درده
دردی که زیر پوست من آتیشم میزنه
وقتی رگامو پاره میکنم انگار دارم یه درد عمیقو از زیر وجود سیاهم میکشمش بیرون.. میکشمش رو پوستم
یه درد غیر قابل تحمل رو به یه درد قابل دیدن تبدیل میکنم
بزار حداقل لمسش کنم
اینجوری سبک میشم.. وقتی دردشو حس میکنم حداقل این قابل لمسه
وقتی قابل لمس میشه قابل تحمل میشه..
توی همه زندگیم،
به اندازه الان، 
از آینده دنیا وحشت نداشتم.
به طرز وحشتناکی از دنیا ناامیدم،
و فکر میکنم آینده چیز درخشانی نخواهد بود.
تنها کاری که میخوام بکنم اینه که حداقل دیگه بچه نیارم. که اون بیچاره مثل من آرزو نکنه کاش تو دوره اشکانیان یا زندیه یا حتی همین قاجار به دنیا اومده بود و تا الان هفت بارم کفن پوسونده بود.
و قرار نبود ریخت این دنیا رو ببینه.
دنیا رو در مرز انفجار میبینم و حس میکنم بزودی خبرهای بدی برای تمام دنیا در راهه. خیلی نگر
حداقل آرماتور برشی
حداقل آرماتور : در تمامی اعضای خمشی بتن
آرمه ای ، به غیر از موارد مندرج در بند ۲، ۳، ۶،۱۲ ، که در ان ها مقدار Vu
 تجاوز کند ، باید آرماتور برشی به کاربرده شود .
استفاده از آرماتور برشی باعث جلوگیری از زیاد شدن ترک های مورب ، و موجب اضافه شدن شکل پذیری و داشتن اخطار قبلی برای گسیختگی های احتمالی می گردد .
در جان یک تیر که با آرماتور ها برشی مسلح نشده است ، تشکیل ناگهانی ترک های مورب می تواند مستقیما به گسیختگی بدون اخطار قبلی بی
 روزانه حداقل 350 تومان با صرف 3 دقیقه در روز                                   

حداقل درامد روزانه 200 تومان در 5 دقیقه                                                      

روزانه حداقل 100 تومان با 4 دقیقه زمان                                                      

روزانه حداقل 150 تومان در کمتر از 5 دقیقه                                                     

ادامه مطلب
سفارشات عمومی بزرگان برای ماه مبارک رمضانغسل و نماز توبه (در اعمال یکشنبه ذی قعده)نماز اول وقت و با حضور قلبنماز شبمراقبه و توجه دایمیتوسلقرائت قرآن (حداقل یک جزء)دعای افتتاحدعای ابوحمزه (هرشب مقداری)دعای معروف سحرعصر جمعه ها یا هرشب: صدبار سوره قدردعاهای مخصوص هر روزتعقیبات و دعاهای مختص و مشترک (رجوع به مفاتیح)هرشب قرائت ده بند از جوشن کبیرهرشب یا سحر، یک سجده طولانی با ذکر یونسیه (حداقل چهل عدد الی چهارصد عدد)نافله های نمازهای یومیهصدقه
خدایی چه زن چه مرد با هر نسبت و سنی بیاید شعور و فهم داشته باشیم و انقدر احمق و روانی نباشیم که وقتی می‌بینیم یکی واقعا خسته از مدرسه/دانشگاه/سرکار اومده شروع کنیم یک نفس نق زدن بذاریم حداقل کپه مرگشو بذاره یا حداقل حداقلش یکم نفس بکشه بعد شروع کنیم سرویس کردن مغزش و اگه رعایت نکردیم از اینکه یهو عصبی شه و تر بزنه بهمون ناراحت نشیم حالا هر خری که هستیم!
خلاصه‌ترش اینه که کاش تمرین کنم/کنیم وقتی پنجاه سالم شد مثل خرمگس گرامی بیشعور و عوضی نباش
عنوان‌هام جدیدا چه طولانی شدن! :)))
آقااااا ... من یه سفارش گرفتم قبل عید، طرف ازم پرسید حدودا چند در میاد؟ منم یه نگاهی انداختم گفتم خب زیاد سخت نیست... حدودا ۶۰ تومن.
بعد الان چنان دهنم سرویس شد پای ساختنش که صد بار به خودم فحش دادم با این قیمت دادن!! :/ البته اینکه یه کار خیلی ساده‌تر رو تو حافظیه زده بود صد و خورده‌ای هم بی تاثیر نبوداا ... ولی انصافا ساختنش خیلی برام سخت بود. یه جاهایی جو میگفت بهش بگو نشده. گفتم دلم نمیاد، آخه گفته به عنوان کاد
گوینده خبر اعلام میکنه: آب دریاچه ارومیه 82 درصد افزایش یافته، لبخند رو صورتشه، شاید هم انتظار دارن منِ مخاطب هم لبخند گُنده به صورتم باشه، شاید باید لبخند داشته باشم، ولی این چند وقته آسیب ها و خسارت های جانی و مالی سیل ساده ترین خوشی های لحظه ای رو هم از دماغمون درآورده. وقتی از شبکه های اجتماعی جویای حال زلزله زده های کرمانشاه میشم و میبینم همچنان خونه ندارن، میترسم. 
یکی از فانتزیامم اینه که بقدری پول داشته باشم که بتونم حداقل تو محدوده ا
سایت پارت کلیک روزانه حداقل 350 تومان با صرف 3 دقیقه در روز      

سایت پی تی سی نوین حداقل درامد روزانه 200 تومان در 5 دقیقه          

سایت پی تی سی باز روزانه حداقل 100 تومان با 4 دقیقه زمان              

سایت ان بی ادر با کسب درامد روزانه حداقل 150 تومان در کمتر از 5 دقیقه 

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب
نرم افزار Amos یک نرم‌افزار آماری برای مدل‌یابی معادلات ساختاری است. این نرم‌افزار برای کاربرد ساده طراحی شده است و یک برنامه دیداری یا ترسیمی می‌باشد. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانیم مدل‌ها را به صورت گرافیکی و با استفاده از ابزارهای ترسیم تعریف و رسم کنیم. تقریبا هیچ پیش فرضی در مدل ترسیم شده وجود ندارد و همه چیز باید توسط کاربر تعریف شود. نرم افزار Amos به شما امکان ساخت مدل هایی بسیار دقیق تر از روش‌های آماری چند متغیره متعارف را
صادق زاده سرپرست فرمانداری زرند:
بکارگیری حداقل ۵۰۰ نفر نیروی بومی در نیروگاه علی آباد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری زرند، عصر امروز ۲۳ خرداد، علی صادق زاده سرپرست فرمانداری در بازدید مهندس محسن طرز طلب معاون وزیر نیرو و رئیس شرکتهای تولید برق کشور از سایت نیروگاه در حال احداث ۴۸۴ مگاواتی علی آباد زرند، خبر داد:
تجهیزات اصلی و مولدهایِ مگاواتِ نیروگاه ۴۸۴ مگاواتی زرند، آماده نصب می باشد. 
وی تصریح کرد: این نیروگاه دارای دو واحد مولد ۱۶۰
خب میخوام لیست اهداف 6 ماهه رو اینجا بنویسم و هر روز بنویسم در چه حدی تلاش کردم:
1- تموم کردن دوره متخصص اندروید تا اواسط تابستون ( باید تمرکز بر تمرین و زدن پروژه ها باشه و سرسری جلسات رد نشه.)
2- نوشتن دو اپلیکیشن و انتشار اونها در استور ها (یک ایده که مشخص هست -  ایده دوم باید پیدا بشه)
3- کاهش وزن حداقل 6 کیلو (روزانه حدود 200 کالری از طریق پیاده روزی و 50 کالری از طریق ورزش های مخصوص روزانه (اپ کاهش وزن) )
4- یادگیری لغات 504 - 1100 - 400 واژه تافل (با وبسایت mem
فرانشیز سهم بیمه‌گزار از خسارت است. در صورتی که بیمه‌گزار از بیمه پایه استفاده نکند فرانشیز هزینه‌های بیمارستانی، جراحی، زایمان و سایر هزینه‌های تحت پوشش حداقل 30% کل هزینه‌های درمانی است در غیر این صورت معادل سهم بیمه‌گر پایه و حداقل 30% است.
بیمه درمان تکمیلی
بیمه تکمیلی انفرادی
سمستر اول دانشگاه استاد هنر به ما مستندی در مورد زندگی انسل آدمز (Ansel Adams) نشان داد. در مستند میگفت انسل در نوجوانی روزانه حداقل ۶ ساعت پیانو تمرین میکرد. مهم‌ترین چیزی که از آن صنف خسته‌کننده و خوابآور یاد گرفتم از همین ده ثانیه‌ی آن مستند بود:
۱. باید زندگیم را وقف کاری کنم که بتوانم روزانه حداقل ۶ ساعت برایش وقت بگذارم و هنوز ازش لذت ببرم.
۲. باید پشتکار ِ۶ ساعت روی یک موضوع کار کردن را داشته باشم.
نکته‌ی دیگری هم در مستند بود. مستند در مورد
اون کانال عاشقانه هه که گفتم رو زدم :)
اگه میبینید اینجا کمتر چسناله میکنم به خاطر همینه
اونجا بی ادب ترم.
راحت ترم.
خودشم عضوه و حداقل میدونم که میخونه.
همشم به اون ربطی نداره یه سریاشو عشقی میذارم
دوست داشتین جوین شین
لاتوس سرچ کنین میاره 
آدرسشم @latuos 
.
.
.
ولی دلم نمیاد از دیروز ننویسم اینجا
خیلی خوش گذشت خیلی خیلی
خیلی دوسش داشتم. خیلی دوست بودیم باهم. خیلی خنگ بودیم.
گف کسایی که به من نزدیک میشن دوحالت دارن یا چیزن یا از اون بچسبای ول نکنن
خن
سلام. یه مدت در راه بهبود اینقدر امیدوار میشم و همه چی به اوج میرسه که میگم حداکثر تا یک ماه دیگه کاملآ خوب شدم و مغزم سالم سالمه. اما اتفاقایی میفته که دوباره میفتم تو دره ناامیدی و درماندگی. اما هنوز امیدوارم و سلامتی در راهه. با تلقین به کمک امواج مغزی.
وقتی خوب شدم رو خیلی چیزا باید کار کنم. از عزت نفس و اعتماد به نفس و اراده و انضباط شخصی و شجاعت و ... گرفته تا حافظه و لاغری و تناسب اندام و ......
بعضی وقتها به انتخاب همسر که فکر میکنم میبینم هنوز
ای کاش 
همه ما
که ۵ سال دبستان، ۳ سال راهنمایی، ۴ سال دبیرستان و حداقل ۴ تا ۱۲ سال دانشگاه رفتیم
روز اول بهمون می گفتن که همه این ها رو ولش
۵ سال برو ادبستان
باقیش هم برو نون در بیار
حین نون در آوردن اگه خواستی درس بخون یا نخون
حقوق بشر حقوقی است که با تولد انسان محقق می شود و مستقل از حکومت ها و قدرت هاست. حقوق بشر، حقوقی از آن همه انسان هاست و چون همه انسان ها اعضای جامعه بین المللی هستند و در انسان بودن، مشترک اند، حقوق شان باید در همه جا یکسان اجرا شود و بین افراد در برخورداری از آن تفاوتی نباشد.
حقوق بشر به طور کلی «آزادی ها، مصونیت ها و منافعی» است که از طریق ارزش های پذیرفته شده معاصر،تمام انسان ها باید قادر به ادعای آن باشند. این حقوق بنیادین یا طبیعی هستند. به
بر اساس ماده ۱۶۷ قانون کار، شورای عالی کار شورائی است که در در وزارت کار و امور اجتماعی تشکیل می شود و وظیفه آن انجام کلیه تکالیفی است که به موجب قانون کار و سایر قوانین مربوطه به عهده آن واگذار شده است .یکی از مهمترین وظایف شورای عالی کار تعیین حداقل حقوق و دستمزد هر سال و همچنین تعیین مقدار افزایش حقوق سایر سطوح مزدی است.
اعضای شورای عالی کار چه کسانی هستند؟
الف – وزیر کار و امور اجتماعی، که ریاست شورا را بعهده خواهد داشت .ب – دو نفر از افر
پارامترهای مهم برای انتخاب پکیج شوفاژ دیواری گازی :
۱. نحوه اجرای دودکش ساختمان (عمودی تا بام یا دارای مسیر افقی)
۲. سطح زیر بنا یا متراژ واحد مسکونی
۳.  مقدار آب گرم مصرفی مورد نیاز
۴. تامین هوای تازه یا اکسیژن مورد نیاز برای احتراق سوخت مصرفی پکیج
شرایط محل نصب پکیج دیواری گازی:
۱.  بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمازا نباشد
۲.  فاصله ی دستگاه با دیوار مقابل حداقل یک متر باشد
۳. حداقل فاصله با دیوار یا کابینت مجاور از دو طرف ۱۵ سانتیمتر باشد
۴. حد
اصطلاحات زیادی وجود داره که تو شغل پرستاری استفاده می شه.چند تا از این لغات رو اینجا می نویسم شما هم بدونید خوبه و می تونید پیش فامیل و اقوام یه کم کلاس بذارید

نوار قلبECG                 ای کی جی

نوار مغزEEG                   ای ای جی

گلبول سفید خونWBC     وایت بلاد سل(موقع گرفتن جواب آزمایش حداقل این مورد رو بدونید)

گلبول قرمز خونRBC      رد بلاد سل(موقع گرفتن جواب آزمایش حداقل این مورد رو بدونید)

علائم حیاتیV/S              وایتال ساین(شامل فشار خون
سلام
واکنش مادرهاتون به معرفی دختری که دوستش دارید چیه؟ کلا واکنش خانواده هاتون برای اولین بار که دختری رو معرفی میکنید یا حداقل اعلام میکنید که در نظرش دارید چیه؟
منظورم از واکنش مثبت یا منفی بودن یا بله یا خیر گفتنش نیست، منظورم اینه که آیا گارد دفاعی میگیرن بیشتر مواقع؟ یا استقبال میکنن و حداقل کنجکاو میشن بدونن چرا بهش فکر میکنید و استدلال میخوان و حداقل یه چرایی تصمیم تون رو میپرسن؟ شده از همون اول دقت کنید بازخوردشون رو ببینید؟
در وا
حداقل دستمزد کارگران در سال 98 یک میلیون و 517 هزار تومان
نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت در دویست و هشتاد و دومین جلسه شورای عالی کار، تصمیم به افزایش حداقل دستمزد 98 کارگران از یک میلیون و 114 هزار تومان سال گذشته به یک میلیون و 517 هزار تومان در سال 98 گرفتند.بر این اساس تا این لحظه حق مسکن 100 هزار تومان تعیین شد، بن خواربار با افزایش 80 هزار تومانی به 190 هزار تومان رسیده و پایه سنوات ماهیانه با افزایش 19 هزار تومانی 70 هزار تومان تعیین شد.

حداق
سلام ...
حس آخرای شهریور رو دارم ...
من معمولا آخرای شهریور رو دوست داشتم :))
چون کلا تابستونام هیچ وقت مثل بقیه نمی گذشت و اون قدر ها هم برام جذاب نبود ... و وقتی شهریور داشت تموم می شد معمولا خوشحال بودم ... و بعدش که می رفتیم مدرسه یکی از تنها کسایی بودم که خوشحال بود :))
ولی الان , آخر شهریور ناراحت کنندست ... :)) نه اینکه چیزی تغییر کرده نسبت به اون موقع :)) صرفا بیشتر حسم شبیه به اینه که دیگه شهریوری نخواهد بود که بخواد خوب باشه یا حتی بد :)) 
با اینکه ال
♨️استخدام مقطع درجه داری در نیروی انتظامی  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از داوطلبان (مرد) با آخرین مدرک تحصیلی دیپلم رشته های نظری ، فنی و حرفه ای و کارودانش در مقطع  درجه داری استخدام به عمل آورد.مقطع :درجه داری مدرک تحصیلی : دیپلم رشته های نظری ، فنی و حرفه ای و کارودانششرایط سنی: حداقل سن 18 سال و حداکثر 25  سالحداقل معدل برای ثبت نام  14 و برای داوطلبان دارای سابقه بسیج فعال 13 می باش
ولی اینم در نظر داشته باشین که حرفاتون چجوری دل میشکونه
و ...
چجوری بدترش به سر خودتون میاد
فک کردین واقعن حرفاتون به گوش آدم نمیرسه؟
همینطوری که داری پشت سرش حرف میزنی
دقیقن همین طوری
بهش میرسه
امیدوارم از تجربه هاتون درس بگیرید.
من نمیدونم چرا جلوشون خودتون نیستین؟!
انگار یکی دیگه اس طرف مثلن از بس تغییر میکنه تو موقعیتای مختلف
شماها آدمین؟!
دارم به وجود خودم شک میکنم اصن..دارم به همه چی شک میکنم..هیچیتون واقعی نیس..آدم پشماش میریزه از واقعی
شرایط لازم جهت ثبت شرکت فوم سهامی خاص :
- حداقل سرمایه شرکت سهامی خاص یک میلیون ریال است ولی در مورد افزایش یا حداکثر آن محدودیتی وجود ندارد. - حداقل  35 درصد سرمایه نقداَ پرداخت شود.- حداقل 3 نفر عضو+ 2 نفر بازرسلازم به ذکر است ، اشخاص ذیل را نمی توان به عنوان بازرس انتخاب نمود :1- محجورین ، ورشکستگان ، محکومین دادگاه ها در ایام محرومیت از حقوث اجتماعی. 2- مدیران و مدیر عامل شرکت و بستگان نزدیک آن ها . 3- هر شخصی که خود یا همسرش به طور موظف حقوق بگیر
برای بسیاری از مردم موسیقی مهم‌ترین چیز در زندگی آنهاست و یک
موسیقی‌دان واقعی بودن بیشتر از یک اجرای حرفه‌ای است. برای این گونه افراد
ساز به یکی از اعضای فیزیکی بدن تبدیل می‌شود و این حس درونی را تنها یک
نوازنده موسیقی می‌داند. پس کسی که هدفش این است که به یک موسیقی‌دان یا
حداقل یک نوازنده حرفه‌ای تبدیل شود، باید این نکته نظرات را در ذهن داشته
باشد. یکی از سازهایی که باید با تمام وجود آن را حس کرد، سنتور می‌باشد.
در مورد افراد مبتدی که
««دقت کنید دوستان این نوع رباتها تا یک هفته پرداختی دارند و بعد از گذشت چند روز اسکم میشوند و پرداختی نخواند داشت»»

شروع فعالیت این ربات: 1398/4/22
پلن سرمایه گذاری: بعد از ۲ روز تمام پول شما برمیگرده
حداقل مقدار سرمایه گذاری: 0.0015Ltc
حداقل مقدار برای برداشت: 0.0015Ltc
روش پرداخت: اتوماتیک
                              جهت ورود به ربات کلیک کنید
⬇️قبل از نصب آجرها محل اتصال آجر بر روی دیوار باید مرطوب گردد.
⬇️حداقل و حداکثر ملات خور پشت آجر بین 2 تا 4 سانتیمتر باشد، بهترین دما جهت نصب بین 5 تا 35 درجه سانتیگراد است و هرگز در زمان یخبندان نباید عملیات نماکاری انجام شود.
⬇️قبل از بندکشی محدوده مورد نظر باید مرطوب گردد. بهترین زمان برای استفاده از ملات آماده شده، جهت بندکشی حداکثر 2.5 ساعت می باشد.
⬇️به منظور همگن شدن ملات مناسب برای بندکشی حداقل چند دقیقه باید آن را ورز داد.
⬇️هنگام ب
گلایه
  میذاشتی حداقل یه سال میشد ...
حداقل میذاشتی بگم یه سال دارم زندگی آرومی رو تجربه میکنم .... الان زمانم دچار قناسی شده..... نه ماه! واقعا 
 انگار ول کن ماجرا نیستی؟ باشه شروع کردی منم پا به پات میام ... یا خسته میشم یا خسته میشی دلت برام میسوزه..... نه صبرکن .... برام دلسوزی نکن ،اگه ترحم میخواستم باهات همراهی نمیکردم .... صدای خنده هام امروز بلندتر نمیشد تا بفهمونه حالم خوبه روحیه دارم تا بگم کم نمیارم ... 
با افکار مزخرف این چند روزه واقعا این چی ب
ارتباط با خدا (نماز با توجه، قرائت قرآن) ترک نشود.
دادن داروهای حسنا در اولویت است.
وقت روزانه برای صحبت با همسر (حداقل 10 دقیقه)
وقت روزانه برای بازی با حسنا (حداقل نیم ساعت)
وقت روزانه برای کمک در کارهای خانه (حداقل 10 دقیقه)
نماز با توجه و اول وقت، ورزش، کتاب خواندن از مولفه های زندگی ایده آل من است، از همین حالا اجراش کن.
همه چیز آخرشب مرتب بشه. بلافاصله بعد قضا ظرف ها شسته بشه. کارهای عقب مونده و تعمیراتی ها همیشه در اولویت است.
مهم ترین دارایی
فکر کنم برای حالم باید دو دقیقه سکوت کنم 
برای حال و احوالی که مرده 
دل مرده 
اعصاب مرده 
زندگی مرده 
انگیزه ی مرده 
همه چیز مرده 
دیگه در من چه چیزی وجود داره برای زندگی؟ 
کاش همون سیزده سالگی که خونریزی کردم مرده بودم 
کاش هیچ وقت به زندگی برنمی گشتم 
مامان امروز می گفت هر دری رو که زیاد بکوبی آخرش باز میشه 
لابد نذر و نیازهای همون سیزده سالگی من که زنده بمونم مثال خوبیه! 
زنده موندم اما چه کیفیتی؟ 
هیچ کیفیتی 
هیچ! 
الانم در خونه ی خدا رو ب
فاجعه، شاید تنها کلامی باشد که در باب استفاده از پلاستیک می توانیم بیان کنیم مخصوصا وقتی داریم در کشوری زندگی می کنیم که در آن نه تفکیک زباله اصولی انجام می شود و جمع‌آوری زباله هم که در بدترین نوع انجام می شود.
پس حداقل بیایم تا جایی که می توانیم شروع کنیم به کاهش اتفاده از پلاستیک
چگونه؟
از کجا شروع کنیم؟
مهمترین کار حذف کیسه های پلاستیکی از چرخه روزانه خریدمان می تواند باشد و جایگزین کردن کیف های پارچه ای و یا حداقل محصولات بازیافتی
عدم ا
دوست دارم وقتی بزرگ شدم یه آشپز/ قناد بشم که کولی وار همیشه تو سفره و دیوارا رو می نویسه:)) دوست دارم تو هر کشور، حداقل یه دیوار داشته باشم، یه دیوار که روش از تو نوشتم:) تو هر شهر اصلا... دوست دارم تو هر شهری حداقل یه نفر تو رو بشناسه، من تصمیممو گرفتم، این فایده ایه که قراره برای بشریت داشته باشم:)
بازار برتر
هیأت مدیره
بورس تهران پیشنهاد داد تابلوی بازار برتر در بورس رونمایی شود و قرار
است ضمن الزام به بازار گردانی ، دامنه نوسان در این تابلو افزایش یابد.شرکت‌هایی که دارای حداقل نمره اطلاع رسانی کمتر از ۷۰ نباشد و
دارای سرمایه اسمی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی و درصد سهام شناور آزاد حداقل ۲۵
درصد و یا معادل ۱۵۰۰ میلیارد تومان باشد می‌توانند در این بازار فهرست
شوند. با لحاظ کردن گزارش‌های حسابرس در صورت‌های مالی شرکت‌های دارای
امکان پذ
به خاطر شرایطی که وجود داره، نمی‌تونم تویِ هیچ مراسمی شرکت کنم. سال‌های پیش هم البته همین بوده داستان. ولی حداقل وقت داشتم یک عصر برم جلسه‌ای که سخنران‌ش ُ بپسندم. الان مجبورم توی خونه باشم. حس می‌کنم قلبم در حال انفجاره. 
** این مطالب مربوط به اسفند 97 هست ولی اون موقع نتونستم بیام بنویسم. الان می نویسم (4فروردین 98)

دیگه می دونستم نمی خوام برم اردو جهادی.
 به مهدی رمضا... مسئول فرهنگی اردو گفتم اگه کاری چیزی بود حتما بهم بگو حالا که نمی خوام بیام حداقل اینجا کمک کنم.
شنبه صبحی بود که مهدی رمضا... پیام داد نمیای می خوایم بریم وسایل فرهنگی رو بخریم. منم گفتم میام. راه افتادیم رفتیم میدون شوش. از اون طرف محمد سنکـ... هم اومد. بعد انجام کارها بود که داشتیم برمی گشتیم مهدی ر
رسید زیر اولین برداشتی از سایت عالی نهال وب است که مبلغ آن سی و هفت هزار تومان می باشد که به تاریخ 1 مرداد 1398 به حساب بانکی ما واریز گشته است. حداقل موجودی برای برداشت از این سایت برای بار اول دوازده هزار تومان است. شما هم می توانید با مشاهده روزانه آگهی ها که تنها دقایقی کمی از وقت شما را می گیرد، حداقل ماهی بالای بیست هزار تومان درآمد داشته باشید. برای آشنایی و ثبت نام در سایت نهال وب، اینجا را کلیک نمایید.
وزارت دفاع؛ متولی امور رزمندگان (3)برابر بند چ ماده88 قانون برنامه ششم توسعه، قوه قضاییه، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کانون وکلای دادگستری، کانون کارشناسان رسمی و مرکز وکلا و کارشناسان قوه‌قضاییه مکلفند در سهمیه 30درصدی ایثارگران برای صدور دفاتر خدمات قضایی و الکترونیک، سردفتری، صدور پروانه وکالت و مجوز کارشناسان رسمی دادگستری، رزمندگان را با داشتن حداقل 6ماه حضور در جبهه و فرزندان رزمندگان دارای حداقل 12ماه سابقه حضور داوطلبانه در جب
از ساکورا که اومدم اینجا، فکر نمی‌کردم یه روز یه نفر تو اون آدرس قبلی بنویسه. گاهی میرم بهش سر میزنم. حس عجیبیه. سامورایی متفاوتی که از من حداقل هفت سال کوچیکتره. اگر هفت سال پیش ساکورا می‌بودم این هفت سال رو چطور زندگی میکردم؟ 
توزیع سبد کالا در سال 97
جزئیات توزیع سبد کالا در سال 97
تسنیم: وزیر رفاه درباره توزیع یک بسته حمایتی دیگر
برای مددجویان بهزیستی، گفت:دستور رئیس جمهور ابلاغ شده و به محض تامین
منابع فوراً توزیع می کنیم و تلاش می شود تا آخر سال انجام شود.
محمد شریعتمداری وزیر رفاه در حاشیه نشست هم اندیشی
مشاور امور زنان و خانواده و بانوان مدیرکل ستادی و سازمان های تابعه با
وی، درباره افزایش حداقل حقوق و دستمزد کارگران گفت:همه اجزای این سه
ضلع سه جان
منظور از طول محتوا تعداد کلمات و کاراکترهای می باشد. همین مقاله که در
حال مطالعه آن هستید یک محتوا است. می خواهم به شما بگویم که اگر این مقاله
من طولانی باشد چه تاثیری می تواند بر سئو محتوا داشته باشد.
Importance of Content Length in SEO
حتما می دانید که یک محتوای خوب از نظر سئو و طبق گفته گوگل باید حداقل
۳۵۰ واژه داشته باشد. البته این مقدار برای چند سال پیش بود، من پیشنهاد می
کنم برای مطالب، محصولات و صفحات سایت خود حداقل ۵۰۰ کلمه محتوا بنویسید.
اما اگر تع
باید اندازه دیه یه شتر، صدقه بدم فکر کنم. در حالیکه خونه کاملا به هم ریخته و سیم ها و سه راهی ها و دستگاه خنک کننده و پنکه سر راه بودن، پام پشت یکی از سیم ها گیر کرد و فقط تونستم لپ تاپ بازی که روی دسته مبل بود رو بگیرم که نیفته و همون لحظه گفتم در لپ تاپ شکست! بعد عینکم افتاد از چشمم و وقتی فقط یک ذره مونده بود پا بذارم روش و بشکنه، یه جا متوقف شدم و فقط نگاه کردم که لپ تاپ بیش از حد باز نشده باشه و واقعا سالمه؟ روشنش کردم و دیدم سالمه. و عینکمم سالم
خط فقر عبارت است از مقدار در آمدی که برای تامین حداقل نیازهای فردی در یک جامعه لازم است و تامین نشدن آن توسط افراد موجب می شود چنین افرادی فقیر در نظر گرفته شوند.بانک جهانی برای سنجش میزان فقر در کشورهای دنیا , آن ها را به چهار گروه تقسیم کرده ؛سپس برای هر کدام از گروه ها با توجه به میزان در آمد و نیز هزینه های زندگی در کشور های , در آمد روزانه لازم برای بهره مندی از حداقل نیازهای فردی را در نظر گرفته و بر اساس آن,درصد فقرای کشورها را مشخص می کند.
این اولین پستِ وبلاگ هست پس بهترِ یه آشنایی اولیه از خودم بدم.
من ۲۴ سالمه و کار خرید و فروش ادویه به صورت اینترنتی رو شروع کردم.
تقریبا ۲..۳ماهی میشه این شغل رو شروع کردم اما هنوز درآمدی ازش ندارم و برای تامین هزینه های جاری سایتم نیاز به منبع مالی دارم.
اما چطور باید این منبع تامین بشه؟
شاید درست حدس زده باشید.
از فردا به صورت خرده فروشی قصد دارم یک مدل ادویه بسته بندی شده رو در سطح سوپرمارکت های تبریز پخش کنم. 
می دونم کاری خیلی سختیه سر و کل
خب، از اونجایی که نمیتونم از خیر ادبیات بگذرم و کل دیروز رو با گریه گذروندم، دارم در مورد دو رشته ای خوندن فکر میکنم و خب تو بخشنامه اش گفته یا باید نمره ی کنکور ۲.۵ انحراف معیار بیشتر از میانگین باشه یا تو المپیاد مدال طلا گرفته باشی یا معدل اول کلاستون باشید. و الان غیر از اینکه دوباره ناراحتم از طلا نشدنم،  دارم خودمو فحش میدم که کاش میخوندم و دو رقمی میشدم حداقل. الان نمیدونم رتبه ی من ۲.۵ انحراف معیار از میانگین بیشتر هست یا نه:/ در مورد مع
مرحله اول: (مرحله تشکیل و تحصیل اجازه پذیره نویسی) -1 دو نسخه طرح اعلامیه پذیره نویسی که بایستی به امضاء کلیه موسسین رسیده باشد. 2-دو نسخه اظهارنامه ی تکمیل شده 3-دو نسخه طرح اساسنامه تکمیل شده 4-تصویر برابر با اصل مدارک احراز هویت موسسین 5-اصل گواهی بانکی مبنی بر پرداخت سرمایه (حداقل 35% از 20 % سرمایه تعهد شده)
مرحله دوم:( مرحله ایجاد و ثبت شرکت های عام سهامی) 1-دو نسخه اساسنامه که به تصویب مجمع عمومی موسس رسیده باشد 2-دو نسخه صورتجلسه مجمع عمومی موسس
تغذیه بوقلمون
جوجه ها مانند سایر طیور در ۲۴ ساعت اول نیازی به غذا ندارند . مقدار غذایی که جوجه ها در ۴هفته اول مصرف می نمایند ۴۵۰ تا ۵۰۰ گرم است که به مرور بر مقدار آن افزوده می شود. میزان رشد در سنین مختلف یکنواخت نیست به طوریکه رشد تا سن ۷ تا ۸ هفتگی سریع و در ۱۴ تا ۱۵ هفتگی به حداکثر می رسد. جنس نر نسبت به ماده ها ضریب مصرف بالاتری را دارد. چربی ها و هیدروکربن ها منابع اصلی انرژی در آنها محسوب می شود. غذای بوقلمون تا ۸ هفتگی آردی و بعد ب
می خوام بگم حواستون به دو رو بری هاتون باشه ، خواستون به خودتون باشه . چند روزه می خوام بیام راجب خودکشی اتیکا (یوتیوبر و استریمر معروف) بنویسم ولی راستش نمی دونم چی بگم . خواستم از سلامت ذهن و روان بگم ولی راستش خودمم هیچ اطلاعی راجب موضوع ندارم . ولی الان که ساعت ۴ و یک ساعت و نیمه که دارم تو تختم اینور اونور می‌شم و خوابم نمی‌بره حداقل این دوخط رو بنویسم . یادتونه گفتم همه‌مون یه گوشه زندگی‌مون ریدیم ؟ می‌خوام بگم ربطی نداره یه نفر چقدر خوش
پس از مهاجرت به استرالیا
با کسب شهروندی علاوه بر اینکه افراد فرصت زندگی در شرایطی نسبتا ایده آل
را دارند، می توانند از مزایای شهروندی نیز بهره مند شوند. در صورت دریافت
شهروندی کشور استرالیا، حقوق مختلفی برای مهاجرین در نظر گرفته می شود و در
شرایطی کاملا برابر با شهروندان استرالیا قرار می گیرند. همچنین با اعطای
شهروندی به افراد، حق رای در انتخابات خواهند داشت و شرایط دریافت پاسپورت
استرالیایی پیدا می کنند. در اینجا به این سوال که چگونه م
دوستان چرا کم پیدا شدید جدیدا ؟ زمان کنکور هر روز  چراغ اعلان وبم حداقل ۳۰ تاش روشن بود و من وقت نداشتم  پست ها تون بخون الان  به زور  ۱۰ تا اخر شب!  که بیشتر هم گروه های  بی تی اس و ارمی ها هستند ؟ 
کجایید ؟ اعلام حضور کنید پلیز !!!!!
فرض کنین برای یه آدم سیگاری کلی منبر برین و از مضرات سیگار براش بگین. بعد روز بعدش همون آدم شما رو با سیگار توی دستتون ببینه. چه حسی بهتون دست می‌ده؟ من الان همون حسو دارم. یادتونه تو اون جزوهٔ وبلاگ‌نویسی گفتم برای وبلاگ‌نویسی‌تون یه حداقل کمّی وضع کنین و خودتونو ملزم کنین که کاملاً رعایت بشه؟ خودم قصد داشتم هفته‌ای حداقل یه پست رو دیگه بذارم؛ اما بیست‌وچند روزه که هیچی ننوشته‌م! خدا شاهده چندین بار برای دقایق و حتی ساعات متمادی پشت کام
گفت و گوی دعبل نیوز با حجت‌الاسلام سیدمحمدکاظم شمس:تعداد زیاد، آثار درخشان کمکتاب‌سال عاشورا کار موثری برای تشویق مولفین استتشویق ابزارهای گوناگونی دارد که یکی از آنها ابزار حمایتی است و جشنواره‌هایی که برگزار می‌شود از جمله در جایزه کتاب سال عاشورامعرفی آثار از سوی رسانه ها نیز بسیار مهم است و در زمینه اطلاع‌رسانی بسیار ضعیف است. در حالی که باید تازه‌های نشر معرفی شوندیکی از کارهایی که باید انجام شود به جای اینکه عنوان کنیم جوایز در
قوانین بتل رپ برای شرکت کننده های مسابقه :
♻️ مهلت ارسال کار فقط 24 ساعت
♻️ هر ده تا کلمه باید در تکستتون استفاده بشن
♻️ حداقل 2 دقیقه زمان داشته باشه
♻️ همه باید با ویس تلگرام کارشونو ضبط کنن
♻️ کلماتی که بهتون دادیم باید واضح بیان بشن
♻️ درج آیدی کانال همراه با لقب یا اسم و آیدی خودتون روی ویس
همچنین توجه داشته باشیدکه : شروع بتل حداقل با 10 نفر امکان پذیر هست و به محض تکمیل نفرات، زمان شروع بتل یک روز قبل از ارسال ده تا کلمه و بیت در کانال
برای دویدن می‌روم پارک بانوان. حداقل مجبور نیستم که این لچکِ روی سرم را تحمل کنم! اخیرا وقتی با غزل در حال دویدن بودیم متوجه شدیم که اجازه نداریم با تاپ در پارک حضور داشته باشیم! همینقدر مسخره! یکی از روزها که تنها بودم بعد از اینکه ورزشم تمام شد رفتم و موز خریدم. میوه‌فروشی سر خیابان بود و کنارش یک بن‌بست. رفتم اوایل کوچه ایستادم و در تاریکی موز خوردم. کمی نزدیک به خیابان بود ولی حداقل چشم‌های کمتری به من خیره می‌شد. دیشب یک پسر نوجوان کول
ی دانشجو داریم کلا یک متره 
ولی زبون داره شش متر
ست رژ و لاک زده نارنجی جیغغغغ
ناخنای پاشم لاک زده و کفش جلوباز پوشیده (در حالی که بعضیا هنو چکمه پاشونه) :دی
بهش میگم دم در بهت گیر ندادن؟
میگه چرا... خانومه گفت کفش پوشیده بپوش یا حداقل جوراب پات کن... سرمو تکون دادم گفتم مگه حرمه :)))
 بیایید کمی منطقی باشیم. ما که تا وقتی زنده ایم به درد کسی نخوردیم حداقل وقتی مغزمون مثل پنیر لیقوان شد، به درد دیگران بخوریم! هوم؟ بد میگم؟ امروز سی و یکم اردیبهشت , روز اهدای عضوهشما کارت اهدای عضو گرفتید ؟ کد ملی رو به شماره 3432 پیامک کن
دشمنی سفیانی با نام حضرت رقیه سلام الله علیها
در یکی از روایاتی که در مورد آخر الزمان و ظهور سفیانی است وارد شده است که:
«ولا یزال السفیانی یقتل كل اسمه محمد و علی و حسن و حسین و فاطمة و جعفر و موسى و زینب و خدیجة و رقیة بغضاً لآل محمد»
یعنی: «سفیانی هر کس را که نامش محمد و علی و حسن و حسین و فاطمه و جعفر و موسی و زینب و خدیجه و رقیه است از روی بغض و کینه‌ای که به آل محمد دارد به قتل می‌رساند.»
این روایت از چند جهت قابل توجه است:
١. نام حضرت رقیه علی
. کدخطای ) - 40-80 (در پکیج مدل آنالوگ و یا ) E10 (در مدل دیجیتال
شرح عیب:نشت دود به محیط)سنسور دودکش عمل کرده است(
*این عیب فقط در پکیج های بدون فن رخ می دهد
**شرایط مناسب و ایده آل دودکش در دستگاه های بدون فن:
حداقل قطر دودکش نباید کمتر از 15 سانتیمتر باشد حداقل ارتفاع دودکش باید 4متر باشد حداقل ارتفاع عمودی - -
از مجرای خروج دود تا دریچه دودکش باید دوبرابر قطر دودکش ،یعنی 31 سانتیمتر باشد هردستگاه پکیج باید -
دارای دودکش مستقل باشد انتهای دودکش باید حتما
مسلما داشتن چیزی زمانی ک درکش نمیکنی یا نمیخوایش زیاد به چشم نمیاد
اما نداشتن همون وقتی ذره ذره وجودت طلبش میکنن افسوسانه ترین حس دنیاس
کاش چیزای خوبو از دست ندیم
کاش چیزای خوب اطرافمونو درک کنیم،
ک حداقل مراقب اونا باشیم
اون روزی/زمانی/وقتی که میام تو آغوشت/پیشت/جلوت (اگه میشه گفت یه روزی هست، اونجایی که حجابی نیست بین من و تو)
اگه قراره برم جهنم، خیلی... ناراحت میشم اگه قبل از فرستادنم به جهنم حداقل یه دست نوازش به سرم نکشی
نمیدونم شاید لایقش نیستم
میخام بدونم اون لحظات به چی فکر میکردی که همه خوبی ها
همه خوشی هامون
یادت رف؟
فک کنم حالا معلوم شد که چرا به این حال و روز افتادی
چرا همه ازت ناراحتن
حیفم میاد
به اون دیقه ها و ثانیه هایی که صرف دوست داشتنت کردیم..
که بقیه کارامون به کنار..
بی خیال
فقد بیا و حداقل
الانش به خاطر اون خوشیامون
در حق همدیگه بدی نکنیم

این که گفت نفخت فیه من روحی را ما ... یعنی من حداقل نمی فهمم، منظورم این است حس اش نمی کنم ... اما حالا بارقه هایی از این کلام به من رسیده و مبهوتم کرده. 
من فقط این را فهمیدم که انسان ها خیلی خیلی بیشتر از آنچه فکر می کنند توانمند هستند؛ چیزی ورای تصور خودشان. 
حتی من، حتی تو. 
تامّام 
جیمینای من.. 
هیچ ایده ای درباره اینکه چقدر قلبم پره از ندیدنت، داری؟ 
هیچ میدونی چقدر از دوریت اشک توی چشام میشینه؟
چقدر محتاج شنیدن صداتم حداقل؟
چقدر دارم میمیرم برای بغل گرفتنت؟ دستاتو گرفتن؟ زل زدن بهت؟ 
توروخدا برگرد و بیا ببینمت.. زودتر.. 
دیشب که حالم گرفته بود یادم افتاد کسیو ندارم یعنی برام بیشتر ملموس شد،
اما یه عده هنوزم هستن که موقعی که کارشون لنگ یاد من میوفتن، حالا هر کی
به یه نحوی، نمیگم آدمیم که به یاد همه هستم اما حداقل وقتیم کارم لنگه
سراغ کسی نمیرم خودم با مشکلم کنار میام...
شرایط ورود به رشته ریاضی
برای ورود به رشته ی ریاضی باید :
نمره ریاضی 14 و نمره علوم تجربی 13 باشد .
نمرات دروس علوم تجربی و ریاضی در پایه هفتم و هشتم با ضریب یک و نهم با ضریب 3 محاسبه می گردد .
مجموع سه نمره کسب شده در درس ریاضی  و علوم تجربی در پایه های هفتم و هشتم و نهم بدون ضریب در خرداد یا شهریور نباید کمتر از 42 باشد .
مجموع نمرات کسب شده در سال هفتم و هشتم و نهم در دروسی که با رشته ی تجربی مرتبط هستند با درنظر گرفتن ضریب حداقل 252 باشد به عبارت دیگر
* وقتی مطمئنین کسی بهتون بی احترامی نمیکنه ، شما دیگه امتحانش نکنین ، شاید یک جایی خسته بشه....* به قیمت خورد شدن خودم ، محترم موندنشون رو به جون خریدم ، آما این حق من نبود...* این روزها زیادیر نابود شدم ، توانم داره تحلیل میره...* خدایا خودت بیا بگو دارم تاوان چیو پس میدم...* فردا رو نمی تونم تصور کنم حتی...* دلگیری امشبم با بارون امشب به توان رسیده اصلا....* پاسپورتشون  رو آماده میکنن و این منم که باز موندم ، نه دل رفتن دارم و نه دل موندن ولی هنوز روی حر
امروز حدودا سه ساعت تو شرکت میم اینا کار داشتم و کلا برای شروع سخت بود ، منم که گیج
به میم گفتم من نمیتونم هفته بعد بیام ، مامان برام تهران نوبت گرفته و این ها، گفت خیلیه خب هرچقدر از هفته بعد نیستی ، این هفته باش ؛ امروز منشیشون هم نیومده بود، منو جاش گذاشت، چندتا تلفن جواب دادم اونم دست و پا شکسته، موقع برگشت که ساعت ۵ بود ، گفتم : حداقل منو برسونین خونه من دیگه پا ندارم برم خونه ، گفت میبرم خونه خودمون ، بعدش باخودت...
هیچی من اومدم خونشون و خی
همه ی ما یا حداقل بیشتر ما ،نوک پیکان انتقاداتمون تو خیلی از مشکلات اجتماعی،فرهنگی و ... رو به سوی دولته.گاهی بهتره یه نگاهی به خودمون کنیم و ببینیم چطور داریم امید رو توی جوونامون
می کشیم.این خیلی غم انگیزه.به لینک نگاهی بنازید
مایکروسافت اعلام کرده که کاربران برای اجرای جدیدترین آپدیت ویندوز 10 باید حداقل 32 گیگابایت فضای خالی در سیستمشان داشته باشند.
در طی سال های گذشته مایکروسافت روند کاهش حجم سیستم عامل خود؛ ویندوز را در پی گرفته بود و در نهایت، سنگین ترین سیستم عامل دنیا، در نسخه ویندوز 10 تنها به 16 گیگابایت حافظه
ادامه مطلب
یادتونه تو پست قبل درمورد داداشم غر زدم؟ امروز فهمیدم دلم پر تر از این حرفاست! مسئله اینه که ملت این روزای آخر رو حداقل میرن کتابخونه ای جایی که با آرامش و سکوت حداقل سعی کنن درس بخونن، بعد من رسما شدم پرستار بچه و خدمتکار نور دیده:| واقعا میگما! از صبح تا ظهر یا میخوره یا حرف میزنه. هی اینو بده، اونو بده. واقعا رو مخمه. هی حرف میزنه. الان مامانم تازه اومده و منم کلی غر زدم پیشش ولی نه تنها حالمو بهتر نکرد بلکه دلم میخواد گریه کنم واقعا. کاری هم از
کسب درآمد نامحدود از اپلیکیشن #فایننس
✅جدید برای همه
برای همه اپراتورها
1⃣ ابتدا اپلیکیشن رو از بازار یا گوگل پلی دانلود و نصب کنید.
2⃣ شماره خود را وارد نموده و کد فعالسازی ارسال شده تایید کنید.
3⃣ وارد اپلیکیشن میشید و ب قسمت  سه تیکه پایین صفحه مراجعه و به قسمت  " دعوت " کد معرف : 2864505010
وارد و علامت ( √ ) رو تایید و ثبت کنید.  ( الزامی )
❗️توجه : برای دریافت هدیه 0,1 یورو حتما کد معرف رو بزنید.
اختیـاری کامـلا اختیـاری   با رفتن ب قسمت پروژه ها
بعضی وقتا چقدر دنیا تنگ میشه، فضا سنگین میشه به حدی که فکر میکنم دیگه حتی یه لحظه هم نمیتونم تحمل کنم. و واقعیتش اینه که این روزا خیلی این حس به سراغم میاد. فقط خداروشکر میکنم که صبح که میشه میرم کلاس و اونجا اینقدر با بچه ها درگیرم که به کل فارغ میشم. حداقل برای چند ساعت..
بچه ها من شوخی شوخی حرفام روی بقیه اثر میذاره!!!
قبلنا، دختری که همکارم بود،  کنارم میشست،
وقتی داشت کتابای به درد نخورشو میفروخت، وقتی بهش گفتم به پولش نیاز داری؟ گفت نه!
گفتم خب من اگه جای تو بودم donate میکردمش! 
گفت واقعا؟! گفتم اره!
بچه ها باورتون نمیشه رفت همونجا اهداش کرد!
خیلی اتفاقای اینجوری افتاده
الان که میبینم دختر عموی بابام هم داره حرفمو گوش میده و میره جلو و دنبال اهدافشه، احساس خیلی خوبی به خودم دارم!!!
احساس میکنم واقعا دارم موفق
شده خسته باشی و ندونی باید چکار کنی من میدونم باید چکار کنم ولی بشدت خسته ام و ناامید نمی دونم باید برای آینده چکار کرد به من باشه پنجره میکردم و خودم رو پرتاب میکردم وسط اتوبان حداقل روحم ازاد می شد زنگ نمی زدم خونه صدای گرفته مادرم رو بشنوم با خواهرم حرف بزنم و به جای یه خواهر سالم و موفق یه ادم مریض با روحیه از دست رفته جلوم باشه و یا برادری که تمام هم و غمش جمع کردن ثروت پدرت باشه و خودت از فردای خودت با تمام این ادم ها بترسی و بگی خدایا من با
گفت و گوی دعبل نیوز با حجت‌الاسلام سیدمحمدکاظم شمس:
تعداد زیاد، آثار درخشان کمکتاب‌سال عاشورا کار موثری برای تشویق مولفین است

تشویق ابزارهای گوناگونی دارد که یکی از آنها ابزار حمایتی است و جشنواره‌هایی که برگزار می‌شود از جمله در جایزه کتاب سال عاشورا
معرفی آثار از سوی رسانه ها نیز بسیار مهم است و در زمینه اطلاع‌رسانی بسیار ضعیف است. در حالی که باید تازه‌های نشر معرفی شوند
یکی از کارهایی که باید انجام شود به جای اینکه عنوان کنیم جوایز
+ نگا پارسال چقد بد بود امسال چقد خوبه نه؟ دیگه کنکور نداری
- ن بابا. خیلی هم اینجوری نیست، پارسال حداقل ذوق داشتم
+ ینی چی؟
- پارسال فک میکردم دکتر شدن خیلی خوبه اما الان میفهمم اونقدرام خوب نیس

#آناتومی زیبا
# پاس خواهم شد یا نه؟ مسئله اینست
خودسوزی یک خانواده در کرمانشاه به دلیل فقر هرگز تیتر رسانه‌های دولت نشد و نخواهد‌شد. اما خود‌سوزی دختر آبی چرا…
[ وقتی جان مردم ابزار شعارها و فرافکنی‌های سیاسی می‌شود… ]

+  قرار بود استوری بشه ولی مامانم نهی از منکرم کرد. :| خدا رو شکر که اینجا رو دارم حداقل. *_*
++ قرار بود این پست به حال و هوای امروز مرتبط باشه ولی جلوی خشمم رو نتونستم بگیرم!
به نام خدای شنهای طبس

در حالیکه ارتش و سپاه ، بسیج و نیروی انتظامی و هلال احمر و ... تا پای جان مشغول امدادرسانی به مردم شـریف ایران هستند برخی قلمهای نجـس محتوایی تولید میکنند با هدف نا امیدی یا ایجاد اخـتلاف بین نهادها ؛ سوال این است ، ما چـقدر روی نشر محتوا ها دقت و حسـاسیت داریم تا روزی مدیون نـشویم؟؟؟در دستان اغلب ما ابزار مشاهده و نشر محتوای فضای مجازی وجود دارد ، چند سالی است این ابزار به سرعت همه گیر شده و تقریبا جزو ضروریات زندگی امرو

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کوتوال (اشعار احمدیزدانی) مجتمع تخصصی در و پنجره کسری تقویم فارسی مه یاس Haman music برادر سجاد یادداشت های روزانه ی من قیمت نصب ایزوگام Korea♥music♥kpop نقاشی ساختمان در تهران اینجا نلی از روزهایش می گوید