ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

سوال

یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک وقت هایی ذهنت پر از سوال های دم دستی میشود.از این سوال هایی که با یک سرچ یا پرسیدن از چندتا آدم راحت به جوابش میرسی و لازم نیست کوهی را جا به جا کنی.
اما همین سوال ها برات حکم پیدا کردن گنج و شکست دادن غول مرحله اخر بازی را دارند.نه توی گوگل جوابی پیدا میکنی و نه ادمی را داری که به سوالات جواب بدهند.فقط یک خدا که بهش میگی جواب این سوال چیه؟ 
یک : 
شما هم هوای شهرتون خیلی سرد و زمستونی شده یا فقط شهر ماست ؟!
یعنی رسما دارم قندیل می بندم :|

دو : کاملا بی ربط به سوال اول :)
شما تو قورمه سبزی هاتون لیمو عمانی / امانی میندازین ؟! یا خیر ؟! 
اگر نمیندازین حتما یکبار امتحان کنید خیلی خوشمزه میشه و خوش عطر و بو ^___^
سه :
چرا هیچکی تو بیان نیست ؟! چرا اینجا سوت و کوره ؟! 
سوال چهار رو بعدا میپرسم تو‌ پست جداگانه ای حالا :))
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
حتما شما هم می دانید وقتی می خواهید وارد یک رشته ای شوید سوالاتی برای شما هم پیش می اید منم به کسی نیاز دارم که منو راهنمایی کند و به همه سوالات من جواب دهد چون همین سوال ها است که زندگی را از این ور به اون می اندازد خوب بریم سر سراغ پرسش ها سوال اول: اول سایتی است که سوالات کنکور علوم انسانی سال 97 در ان باشد شاید بگید چرا می خواهد نگاه کند تو که کلاس نهمی ولی اینجوری نیست چون می خواهم با سوال های کنکور اشنا بشوم  سوال دوم: این است که در رشته علوم
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
  کاملترین پکیج سوالات استخدامی بانک‌ها(با بیش از ۱۵۰۰ سوال)
- نام محصول: بسته ویژه نمونه سوالات استخدامی بانک ها
- مواد امتحانی موجود در این بسته:
مجموعه سوالات دروس تخصصی
90نمونه سوال زبان های برنامه نویسی (همراه با پاسخنامه)
120نمونه سوال اقتصاد (همراه با پاسخنامه)
95 نمونه سوال حسابرسی (همراه با پاسخنامه)
90 نمونه سوال حسابداری (همراه با پاسخنامه)
75نمونه سوال مدیریت مالی (همراه با پاسخنامه)
75 نمونه سوال سیستم عامل (همراه با پاسخنامه)
ادامه مط
وبلاگی دارم به نام کتابخانه اخلاق و تربیت با ده ها بازدید کننده در روز
مدرکی دارم بیشتر از خیلی ها دو لیسانس و سه فوق لیسانس
زندگی داشتم و دارم سرشار از یادگرفتن
اما از این همه دارایی، بهترین چیزی که به دست آوردم یک چیز است
هر چه بخواهی سوال دارم، سوال خوب
استادی داشتیم می گفت فرق مدرک ها در این است، دیپلم 50 سوال دارد، لیسانس 100 سوال، فوق 200 سوال و دکتری 400سوال
اما امروز می خواهم شروعی کنم با اشتراک مخاطبانم
برای یافتن پاسخی درخور به سوالاتم
سو
در ادامه مطلب اول وبلاگ نمونه سوال فصل دوم شیمی دهم یعنی ردپای گازها در زندگی را می توانید دریافت کنید و از آن استفاده کنید.اگر نمونه سوال زیر را حل کرده و بتوانید سوالات آن را به طور عمیق یاد بگیرید می توانید فصل دوم آن را به طور کلی یاد گرفته باشید.
دانلود
سوال جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت مثبت - حقیقت مثبت سوال جرات جرات حقیقت مثبت سوال های جرات حقیقت مثبت ۱۸

سوالات بازی جرات حقیقت مثبت ۱۸
سوال جرات حقیقت +18. سوالات جرات حقیقت باحال سوال جرات حقیقت عاشقانه نمونه سوالات جرات و حقیقت سوالات جرات حقیقت بی ادبی سوال حقیقت از پسر فیلم ترسناک جرات یا حقیقت فیلم حقیقت یا شجاعت سوال جرات حقیقت بی ادبی
جرات حقیقت مثبت ۱۸
فیلم سینمایی جرات یا حقیقت مرگ لیلا فروهر حقیقت دارد -لیلا فروهر - حقیقت مر
سوال هایی که همه خانم های باردار می پرسند
دوران بارداری چه برای خانم هایی که بارداری اول را تجربه می کنند و چه خانم هایی که چندمین دفعه بارداری آنهاست پر از سوال است. در ادامه 59 سوال و جواب که خانم های باردار می پرسند را می خوانید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
سوال: چرا آقایان موقع غذا خوردن حرف نمیزنند ولی خانم ها حرف میزنند ؟
- جواب مرد: چون مردها مودب تر هستند
- جواب زن : چون مردها کم هوش هستند و در آن واحد نمیتوانند دو کار رو باهم انجام بدهند
سوال: چرا خانم ها  دو برابر مردها حرف میزنند؟
جواب مرد: چون کم حرفی نشانه خرد است
جواب زن: چون زنها باید هر چیزی را دوبار تکرار کنند تا مردها متوجه شوند
سوال: چرا خدا ابتدا مرد را آفرید بعد زن را ؟
جواب مرد: چون مرد بهتر از زن است
جواب زن: چون اول خدا میخواست تمرین
همیشه از خودم این سوال را پرسیده‌ام
و امروز به جواب این سوال دست یافتم که بزودی مقاله‌ام را در این مورد بر روی وبلاگ قرار خواهم داد
اما قبل از آن میخواهم نظر شما را در این زمینه جویا شوم
حتما در این باره نظر دهید
ممنونم
سجاد کیارسی
خرید نمونه سوالات استخدامی آزمون استخدامی آتشنشانی ۹۸
اصل دفترچه آزمون های عمومی و تخصصی برگزار شده سال های قبل
تعداد زیادی نمونه سوالات تخصصی ویژه رشته آتشنشانی و کاردان و کارشناس آتشنشانی (بیش از ۳۰۰ سوال از همه دروس مدیریت بحران و ایمنی در حوادث و اصول پیشگیری و hes).
بیش از ۲۰۰۰ سوالات معارف
بیش از ۲۰۰۰ سوالات هوش
بیش از ۲۰۰۰ اطلاعات عمومی
بیش از ۲۰۰۰ سوال ادبیات فارسی
بیش از ۱۰۰ سوال ریاضی 
بیش از ۳۰۰۰ سوال ICDL
همه فایل ها بصورت پی دی اف م
کلا تجربه ضایع شدن توسط استاد اون هم توی کلاس مختلط با لحن تلخ استاد اصلا تجربه جذابی نیست که خداروشکر نمردم و تجربه اش کردم(!) راستش از ترم یک یه خانمی بود که اصولا خیییلی سوال میپرسید بعضا هم سوال هاش سوال های خوبی نبود خلاصه همواره راجع بهش بد فکر میکردم حتی یه مدت فکر میکردم داره خودنمایی میکنه! خلاصه زبانزد بود این خانم دیگه حتی امثال من که قصد کرده بودم هیچ خانمی رو نشناسم اولین مورد عهد شکنی م همین خانم بود بعضا هم بد ضایع میشد این خانم،
استادی داشتم 
که دیگر رغبت نوشتن نداشت ولی دوست داشت مباحثت کند. 
شاگردان سوال می کردند و جواب نمی داد یا دعوای آن داشت که این سوالات ساده چیست؟ مطلبی بگو و سوالی! 
آرام آرام ، دیگر کسی از او نپرسید و همه‌ی سوال کنندگان به طرفی دیگر می رفتند. و هیچکس از استاد سوالی نمی پرسید.
استاد را تنها دیدم ، گفت : بپرس. 
گفتم : هنوز به مطلب جدیدی نرسیدم تا بپرسم. 
گفت : بگو ، گفتم : والا ؟ چیزی ندارم. هم اکنون چیزی ندارم. 
گفت : اشکان فهمیدم! 
و از فردا قدر سوال
سوال و پاسخنامه امتحان عربی نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان زبان نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فیزیک و علوم و فنون نهایی دوازدهم: دانلود
.
سوال و پاسخنامه امتحان فارسی نهایی دوازدهم: دانلود
.
تمامی پاسخنامه و سوال های بالا برای رشته های ریاضی تجربی و انسانی میباشد.
هویت  همیشه مفهومی مهم، چند وجهی و پر از سوال بوده اما خیلی از ما نسبت به آن آگاه نیستیم و ناآگاهانه و با نقش تحمیلی از اطرافیان هویت را پذیرفته ایم.بحران هویت در هر سنی ممکن است رخ بدهد و تو را از کامفورت زون بیرون بکشد، درگیر هزار سوال کند، هزار مسئله‌ای که قبلا به چشم نمی‌آمده. این روزها هم سراغ من آمده و همه چیز برایم رنگ تردید و سوال گرفته، سوال‌هایی عمیق با جواب‌هایی سخت. نمی‌دانم کدام بخش هویت خودخواسته است و کدام بخش اجباری، کدام بخ
دو سوال زیر را ببینید:
۱- کلیشه را تعریف کنید و دو نمونه کلیشه برای دو مفهومِ «بستنی» و «داعش» بیان کنید.
۲- از شنیدنِ …………. های زیر، یاد چه چیزی یا چه کسی می افتید؟! جای خالیِ سوال را با چه کلمه ای می شود پر کرد؟ ……………
الف) تابستان + شیرین + یخ ——> ……………………….                     ب) پرچم سیاه + انتحاری + الله اکبر ——> ……………………….
هر دو سوالِ فوق به مفهوم «کلیشه سازی» در رسانه ها می پردازند. اما این دو رویکرد به طراحی سوال چه تفاو
دانلود سوالات شبه نهایی دوازدهم تجربی
دریافت سوال شبه نهایی دینی تجربیحجم: 300 کیلوبایت
دریافت سوال شبه نهایی زیست شناسیحجم: 202 کیلوبایت
دریافت فیزیک تجربیحجم: 296 کیلوبایت
دریافت سوال ریاضی تجربیحجم: 189 کیلوبایت
دریافت سوال و فایل صوتی زبانحجم: 4.56 مگابایت
#آموزش_اختصاصی 

دوستانی که پاسخ سوال های امنیتی یا Security Questions اپل ایدی شان را ندارند ، سریعا اقدام به Sign Out کردن اپل ایدی بپردازند . روزانه تعداد بی شماری از دوستان به علت استفاده از اپل ایدی نامعتبر ضرر و زیان بزرگی را میبینند . 

⛔️ چه اپل ایدی هایی نامعتبر هستند  :

1️⃣ اپل ایدی هایی که فاقد سوال های امنیتی میباشند .
2️⃣ تعدادی از اپل ایدی های کارتی که اکثر از کشور هند وارد میشوند و پس از مدتی ، به طور ناگهانی پسورد و پاسخ سوال های امنیتی تغ
این خاطره را دوستم که روحانی بود برایم تعریف کرد بنده از قول او نقل می کنم او می گفت:در مجلسی تعدادی از آشنایان دور هم نشسته بودیم یکی  از بنده سوال کرد اکنون کجا مشغولی ؛من گفتم در فلان روستا کار تبلیغی میکنم .مادر زن بنده که مثل همه ی مادر زنها رابطه ی خوبی با داماد عزیزش نداشت به من گفت آنجا هم مثل اینجا به آخوندها فحش می دهند ؟ بنده ی حقیرگفتم آخه اینم شد سوال همه جا مثل هم است  من نمی دانم پشت سرمان چه می گویند اما جلو ی رویمان فحش مادر زن می
سوال اول:
بعضی از ماهها ۳۰ روز دارند بعضی ۳۱ روز چند ماه ۲۹ روز دارد؟
سوال دوم:
آخر دنیا چیست؟
سوال سوم:
فرض کنید راننده یک اتوبوس برقی هستید.
در ایستگاه اول 6 نفر وارد اتوبوس می شوند ، در ایستگاه دوم3 نفر بیرون می روند و پنج نفر
وارد می شوند . راننده چند سال دارد ؟ 
لطفا با دید متفاوتی به سوالات نگاه کنید
    عکس العمل یاس نسبت به جوجه پسرخاله ای که می گوید فیلم های ارباب حلقه ها و هابیت را دیده است:
اول باید به چند تا سوال در مورد فیلم جواب بدی تا بتونیم تو رو بین خودمون راه بدیم! سوال اول: کجای فیلم دوم ارباب حلقه ها: دو برج، آدم مور مورش میشه؟
همونطور که همه می‌دونیم این روز‌ها اوضاع اقتصادیمون کمی به‌هم ریخته‌اس و واسه خیلی‌ها تنها حقوق پدرشون پاسخگوی نیازها نیست. به‌همین خاطر به‌نظرم اومد موضوع سوال دهم رو چیزی قرار بدم که به درد کسایی بخوره که دلشون می‌خواد یه کاری کنن و درآمد کوچولویی داشته باشن، اما نمی‌دونن باید چیکار کنن. 
به‌نظر شما کسی که توانایی یا شرایط کار بیرون از خونه رو نداره و بنا به دلایلی مثل نگهداری بیمار یا بچه و...، بیشتر وقتش رو تو خونه می‌گذرونه، از چ
همونطور که می‌دونین تو محیط وبلاگ یکی از مهم‌ترین موارد، رابطهٔ بین بلاگرها و مخاطب‌هاست. به عنوان یک مخاطب چه ویژگی‌هایی در یک وبلاگ و چه رفتارهایی از سوی بلاگر‌هایی که وبلاگ‌هاشون رو می‌خونید، دل‌آزاره براتون؟ و برعکس، چه ویژگی‌ها و رفتارهایی دوست‌داشتنیه و باعث می‌شه احساس خوبی داشته باشین در مورد یه وبلاگ یا یه بلاگر؟ به‌نظر شما معیار خاصی وجود داره در این زمینه یا فکر می‌کنین هرکس مختاره هرطور دلش می‌خواد تو وبلاگش عمل کنه؟
من به وبسایت های خیلی از طراحان معروف سایتها در ایران سر زدم
یه سوال برام پیش اومدچرا اونا که ادعا میکنن طراحی وبشون خوبه چرا وب سایت خودشون انقدر ساده و داغون به نظر میرسه؟

لطفا اگه کسی چیزی راجع به این موضوع میدونه بهم توضیح بده

بنده از این پس به سوالات شما اولیای گرامی به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن الکتروکلاس پاسخ میدهم اگر سوال  داشتید می توانید با انتخاب گزینه تماس با ما  به ما اطلاع دهید و ما هر چه سریع تر جهت جواب به سوال شما عزیزان اقدام نماییم
با تشکر صحرایی
سلام
امیدوارم حال همگی خوب باشه. یه سوال داشتم:
خودتون رو توی شرایط زیر تصور کنید و بگید کدوم شخص رو انتخاب می‌کنید؟ چرا؟
الف) کسی که بهتون علاقه داره و توجه میکنه
ب)  کسی که خودتون بهش علاقه دارید (و ممکنه حتی به شما علاقه‌ای هم نداشته باشه)
به پیشنهاد دوستان، سوال جدید بخش پرسمان، در ادامهٔ سوال قبلی خواهد بود. اگر خاطرتون باشه، سری پیش در مورد معیارهای ازدواج صحبت کردیم. حالا سوال‌های این‌سری اینه که:
۱. چطور معیارهاتون رو در طرف مقابل تشخیص می‌دین؟ از چه راهی می‌فهمین که ویژگی‌های مورد نظر شما در اون آدم وجود داره؟ 
۲. به نظر شما آشنایی پیش از ازدواج در تشخیص این ویژگی‌ها موثره یا نه؟ 
۳. اگر جوابتون به سوال دوم مثبته، این آشنایی باید چه مدت و به چه صورت باشه؟ راه‌هایی مثل
جواب سوال به مکان بیابان گفته می شود بازی
خواستگاری همراه با پاسخ و جواب دقیق تعداد حروف و کلمات مرحله خواستگاری
از سایت نکس لود دریافت کنید.
به مکان بی آب و علف گفته می شود
با
سلام خدمت همه عزیزانی که برای پیدا کردن جواب و پاسخ به سوال بازی
خواستگاری با عنوان به مکان بی آب و علف گفته می شود وارد این سایت شده اید
جواب این سوال بازی خواستگاری را پیدا کردیم و پاسخ این سوال برهوت است. شما با وارد کردن حروف برهوت میتوانید وارد مرحله بعدی بازی خو
 سوالی که هر پنجشنبه  جمعه از صد در صد آدم هایی که میبینم می شنوم
چه خبر دکتر؟
من هم خب متناسب با هر کسی که سوال رو می پرسه یه سری خاطرات از دانشگاه و خوابگاه تعریف می کنم
دوست دارم جواب این سوال را در یک مجموعه به هم پیوسته در وبلاگ که شامل خاطره های ماندگار در دانشگاه و خوابگاه براش می شود قرار بدهم

ادامه مطلب
1 شما باید با احساس درونیتون جواب میدادید ولی فقط یه سری چیزای حفظ شده تحویلم دادید.

2هیشکی دقت نکرد چرا از چی میترسیو دوبار نوشتم و فقط یه بهش جواب میدادید

3من داشتم کاملا جدی ازتون میپرسیدم اما هیچ جواب جدی نگرفتم

4 سوال عنصرتون چیه یه سری گزینه داشت.مث چوب فلز خاک اتش اب باد و ......

5از این به بعد وقتی ازتون سوال میکنم مث ادم جواب بدید و به اسم نویسنده پایین مطلب دقت کنید.
سر امتحان دینی (که کاملا پی پی بارم بود) سوال اولو دیدم و پرام شکست؛ به دوستم میگم چیه سوال اول؟ منم هیجان زده که میشم نمیشنوم کلا :| 
هی میگه "سنجشمه" 
میگم چی؟ 
میگه سنجشمه
میگم چی؟
میگه سنجشمه لعنتی سنجشمه
امتحانو که دادم از پله ها که  اومدم پایین یکی خوابوند پس کله م گفت اسکل نوشتی "سرچشمه" رو؟ 
#یک_روز_معمولی_از_زندگی_یک_ناشنوا:|
سوالات درس به درس علوم ششم به صورت pdf  و  word
سوال درس 1تا3به صورت pdf مبلغ رایگان
سوال درس 1تا3 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 4تا5 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 6تا7 به صورتword مبلغ1500تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 9تا10 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 11تا12 به صورتword مبلغ1500تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس
این‌بار می‌خوام چندتا سوال بپرسم که در واقع از یک موضوع واحد سرچشمه می‌گیرن.
۱. تعریفتون از دوستی و رفاقت چیه؟ 
۲. از نظر شما مهم‌ترین معیار یک رابطهٔ دوستانه چیه؟
۳.  وقتی با کسی دوست هستید انتظاراتی هم ازش دارین؟ اگر آره، چه انتظاراتی؟
نکته‌نوشت: به گمانم لازمه توضیح کوتاهی در مورد بخش پرسمان بدم. هدف من از این سوالات در درجهٔ اول آشنایی با نگاه‌های مختلفه و قصد ندارم چیزهایی که گفته می‌شه رو تایید یا رد کنم و بگم فلان نظر درسته یا غلط.
ثبت نام و منابع و زمان برگزاری  آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هفتم به هشتم مدارس تیزهوشان 
تاریخ ثبت نام:
از شنبه 12 مرداد تا پنجشنبه 17 مرداد
ثبت نام از طریق سایت:
hoosh8.medu.ir
زمان آزمون:  جمعه 8 شهریور
راس ساعت 9 صبح
هزینه  ثبت نام: 28 هزار تومان
شرایط ثبت نام:
معدل سالانه پایه هفتم 19 و بالاتر
مواد امتحانی:
1- هوش و استعداد تحلیلی
60 تا سوال در مدت  60 دقیقه
2- استعداد تحصیلی شامل
40 تا سوال با  50 دقیقه زمان
(از کتاب های درسی پایه هفتم):
الف- قرآن و معارف ا
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای پاسخ این سوال کافی است که به خ
سلام
یه سوال، شما اگه امکانش رو داشته باشین برای خودتون و امواتتون چه کار خیری میکنین؟؟
+ دلم خیلی واسه بابام تنگ شده، هفته دیگه دو سال میشه که از دستشون دادم، این مدت فقط یه بار بخوابم اومدن، نمیدونم کجان، چطورن، چی کار میکنن؟؟ حال بابام خوبه؟ غذا اینا چی میخوره؟ جاش گرم هست؟ کسی هست بالش بذاره زیر پاش؟ پتو از پشتش نیافته یه وقت پشتش سرما بخوره! اگه بخواد بره دسشویی کی میره کمکش کنه؟ ویلچره بابا رو کی هل میده.....
:((((
(آقای ظریف) در پاسخ به این سوال که اکنون در سالگرد تصویب برجام قرار داریم و اگر شما به چهار سال قبل برگردید باز هم برجام را امضا می‌کنید، گفت: حتماً این کار را می‌کنم.../ ایسنا
شاید با شنیدن این خبر، این سوال ایجاد شود که آیا آقای ظریف با علم به اینکه آمریکا برجام را پاره خواهد کرد می‌گویند باز برجام را امضا می‌کنند یا نه صرفا با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در آن قرار داشتند برجام را باز امضا می‌کنند؟
برای یافتن پاسخ این سوال کافی است
                                                           قابل توجّه دانش آموزان پایه نهم  منابع آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی (دبیرستان دوره دوم ) ورودی " پایه دهم" 20 درصد امتیاز استعداد تحلیلی ( 15 سوال ) 80 درصد امتیاز استعداد تحصیلی به شرح زیر : قرآن و دینی : 8 سوال ( ضریب 2 ) فارسی : 15 سوال ( ضریب 2 ) مطالعات : 15 سوال ( ضریب 1 ) علوم : 17 سوال ( ضریب 2 ) ریاضی : 20 سوال ( ضریب 3 )

سوالات از محتوای تمامی کتاب درسی پایه های هشتم ( 30 درصد ) و پایه نهم
ترمی یکی دو مدرسِ نا مدرّس نصیبمان می شود... نقد بکنی، سوال بپرسی، کلاسش نروی یا هر چه، تلافی می کنند. تنها انتظاری که از دانشجو دارند گوسفند بودن است.
از این طرف هم صبرِ بی صبر من، بخوان زبان سرخم، سر جایش نمی نشیند و در حد توان از خجالتشان رد می آیم... آخر ترم که می شود با نمره هایشان از خجالتم در می آیند و بعد از ترم هم ماه ها موقع سبزی پاک کردن پشتم صفحه می گذارند و غیبت می کنند و تهمت می زنند و...
استاد الف به استاد ب گفته بود فلانی بی مقدمه سوال

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 750تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 750تومان
سوال درس
باسلام و شب بخیر
خواستم ازتون یه سوال بپرسم، اگه راحت نبودین ناشناس پیام بدین، و اون اینکه:
تو زندگی متأهلیتون چه آرزویی دارین؟؟
شاید اینطوری سوالمو بخونین حسرت به دلتون مونده همسرتون چی کار کنه؟؟
یاشایدم داشتن چیزی یا موقعیتی، یا هر چیزی که به ذهنتون میرسه ازینکه متأهلین و آرزوشو دارین
راحت باشید لطفا کوچیک و خنده دار و بزرگ و دست نیافتنی هم بود بگین

چه خبر دکتر؟

شوخی لفظی ای که زیادی تکراری شده است ولی ادب حکم می کند هر دفعه که این را می شنوم لبخند بزنم

خب متناسب با هر کسی که سوال رو می پرسه سعی می کنم یک سری خاطرات از دانشگاه و خوابگاه تعریف می کنم

دوست دارم جواب این سوال را در یک مجموعه به هم پیوسته در وبلاگ که شامل خاطره های ماندگار من در دانشگاه و خوابگاه می شود قرار بدهم

ادامه مطلب
چه خبر دکتر؟
شوخی لفظی ای که زیادی تکراری شده است ولی ادب حکم می کند هر دفعه که این را می شنوم لبخند بزنم
خب متناسب با هر کسی که سوال رو می پرسه سعی می کنم یک سری خاطرات از دانشگاه و خوابگاه تعریف می کنم
دوست دارم جواب این سوال را در یک مجموعه به هم پیوسته در وبلاگ که شامل خاطره های ماندگار من در دانشگاه و خوابگاه می شود قرار بدهم

ادامه مطلب
یه سوال دارم، 
این ولایتی که بین مذهبیون جا افتاده که مرد بر همسرش ولایت داره یعنی چی؟
چون مرد بر همسرش ولایتی نداره.
ولایت یعنی امکان تصرف در اموال و امور یک شخص.
و مرد تنها بر فرزندانش ولایت دارد.
بر فرزندان پسر تا بلوغ و بر فرزندان دختر تا ازدواج.
مرد حتی حق قصاص قاتل همسرش رو هم نداره!

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 1000تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال
به نام خدا
((مسابقه ی پیامکی ماه بندگی))
سوال: روزه کی و در کجا بر مسلمانان واجب گردید؟
ارسال پاسخ سوال به سامانه ی پیامکی:
50002040243765
شما عزیزان می توانید تا تاریخ 8/3/98 برای شرکت در مسابقه ی پیامکی ماه بندگی اقدام فرمایید.
وبلاگ:www.tkanoon.blog.ir
1- خیر نمی توان انتظار داشت 72 ساعت هوا آفتابی باشد . زیرا طی این 72 ساعت شبها هوا تاریک خواهد بود.

2- آخرین تکه طی 7 روز بریده خواهد شد.

3- درست 5 دقیقه است . اگر 5 اتومبیل بتوانند 5 تی شرت طی 5 دقیقه بدوزند هر چه تعداد اتومبیل ها بیشتر شود تعداد تی شرت ها هم بیشتر می شود اما مدت زمان دوخت آن ها تغییری نمی کند

4- شما نمی‌توانید به سوال آیا شما زنده هستید ؟ جواب نه بدهید

5. ساعت کوکی نمی تواند شب و روز را تشخیص دهد پس به نخستین ساعت 9 که برسد زنگ می زند

روزهای اولی که رفته بودم خوابگاه، هربار که همکلاسی‌هام رو تو هال یا رفت‌و‌آمدها می‌دیدم یه لبخند اجباری-خجالتی و گاهاً از سر خوش‌وقتی می‌زدم. اما اون‌ها هربار بعد از سلامی که بعد از یک‌بار، دیگه بی‌معنی می‌شد می‌پرسیدن: خوبی پریا؟ و این سوال واقعا برام سخت بود. سخت که می‌گم یعنی به معنای واقعی تحت فشار قرار می‌گرفتم برای جواب دادن مداوم به این سوال و این‌که چقدر باید بگم: خوبم، ممنون. و این‌که: نکنه تو برقراری ارتباط مشکل دارم؟ نک
این سوالات مربوط به فصل دوم شیمی دوازدهم است که ازسوالات امتحانات نهایی شیمی 4انتخاب شده وقابل استفاده برای دانش اموزان سال دوازدهم تجربی وریاضی نیزمی باشد.
نمونه سوال امتحان نهایی شیمی دوازدهم رامی توانید از  اینجا دریافت کنید.
باز هم سگ افسردگی و پاچه‌ی ما
این روزها به شکل بدی در نوسانم و از وقتی هم که م مرا حذف کرد افسرده حال‌تر شده‌ام.
میم گیر داده به خودشناسی و تناقض‌هایم و من خودم یک لنگ پا در شرف افسردگی‌ام. حال و روز هیچ خوب نیست. چاق، افسرده، از درس عقب مانده و و و 
چی‌کار می‌توانم بکنم با این خودم؟ از زندگی سیرم و با هیچ احدی هم میل سخن ندارم. 
سوال‌هایی توی سرم است که آزارم میدهد. سوال‌هایی مثل "که چی" و جواب هیچی ...
درد دارم به واقع و ریشه‌ی دردم را نمی‌دا
برخی از دوستان پیشنهاد داده بودند که فاصله پست گذاشتن ها بیشتر از یک روز باشد تا دوستان بهتر بتوانند در بحث شرکت کنند و بحث به سرانجامی برسد. خب تجربه پست قبلی نشان داد که بیش از نود درصد کامنت ها در روز اول انتشار مطرح می شود و ما کمتر عادت داریم اگر چیزی درباره مطلب و بحث های قدیمی به ذهنمان رسید برویم در ادامه همان مطلب مطرح کنیم.

یه سوال هم بپرسم: اگر شما در جامعه ای زندگی میکردید که هر کس باید خودش شغل خودش را انتخاب می کرد شما چه کاره می
سوال : افتر افکت
نوع سوال : تشریحی- تستی- صحیح غلط-وصل کردنی- جای خالی
شاخه : کاردانش
رشته : تصویرسازی و جلوه های ویژه ی رایانه ای
هنرستان : طلوع
طراح : سرکار خانم مهندس کمال زئی
شهرستان : جالقزمان : خزداد 98
فایل pdf :دریافت
فایل پاسخنامه:دریافت
برخی از دوستان پیشنهاد داده بودند که فاصله پست گذاشتن ها بیشتر از یک روز باشد تا دوستان بهتر بتوانند در بحث شرکت کنند و بحث به سرانجامی برسد. خب تجربه پست قبلی نشان داد که بیش از نود درصد کامنت ها در روز اول انتشار مطرح می شود و ما کمتر عادت داریم اگر چیزی درباره مطلب و بحث های قدیمی به ذهنمان رسید برویم در ادامه همان مطلب مطرح کنیم.

یه سوال هم بپرسم: اگر شما در جامعه ای زندگی میکردید که هر کس باید خودش شغل خودش را انتخاب می کرد شما چه کاره می شد
دوست عزیز، اصلا دارین میشین جزو کُدای وبلاگم :))
اینارو خوندی به خدا!
میگم سوال خاصی چیزی داری؟؟ دنبال چیز خاصی میگردی؟؟ بیا بپرس خب من جوابتو میدم دیگه این اوقاتت جزو اوقات فراغت شخصی محسوب بشه:دی

پ.ن: البته منزل خودته، بطور کل اینجوری مرور کردن اینجا محل سوال شده واسم!:دی
سوالات خودتون رو درباره خانواده، مسائل شخصی، همسر داری، خواستگاری، دوران عقد، مسائل اجتماعی، ازدواج و ... از طریق بخش نظرات این مطلب برای ما ارسال کنید تا داخل وبسایت زندگی برتر قرار بگیره

لطفا توصیه های زیر رو قبل از ارسال سوال مطالعه کنید:
1- لزومی نداره که مشخصاتتون رو بنویسید و میتونید ناشناس بمونید.
2- سعی کنید سوالتون خیلی کوتاه و یا خیلی بلند نباشه (حداقل 80 و حداکثر 500 کلمه)
نمونه سوال عدد های صحیح (بخش اول) رو در این پست براتون قرار دادم.1روز الی 2 روز بعد براتون ویدیوی حل این نمونه سوال رو قرار می دم.
جهت دانلود از دکمه دانلود استفاده نمایید:
.
.
.
.
.
                                                              دانلود
پسورد:www.riazihaftom.blog.ir
سلام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلیاتون شاید سوال داشته باشید در مورد کار ما که چه چیز هایی
در کانال تلگراممون قرار میدیم داشته باشید
آیدی کانال ما: @md_shahin
شما میتونید سوال هاتون رو زیر همین پست و یا در تلگرام از من بپرسید
سلام خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه
خیلیاتون شاید سوال داشته باشید در مورد کار ما که چه چیز هایی
در کانال تلگراممون قرار میدیم داشته باشید
آیدی کانال ما: @md_shahin
شما میتونید سوال هاتون رو زیر همین پست و یا در تلگرام از من بپرسید
کتاب 8 سری نمونه سوال برای آزمون SAT 2018 انتشارات کاپلان فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: PDFتعداد صفحات: 1614حجم فایل: 38581قیمت: 4000 تومانبخشی از متن:کتاب 8 سری نمونه سوال برای آزمون SAT 2018 انتشارات کاپلانناشر کتاب: Kaplanشامل بیش از 1200 سوال تمرینیفایل PDF کتاب به زبان انگلیسی و در 1614 صفحه است.فایل PDF با بهترین کیفیت و با قابلیت جستجو و کپی برداری از متن است.
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
بسم الله
خواستم بنویسم من همانم که تو وقتی سوال داشتم و درماندم...
اما می نویسم تو همانی که وقتی من سوال داشتم و درمانده بودم و از استادم سوالم را پرسیدم و پاسخ دادند به همان فرازی از دعای روز عرفه امام سجاد رسیده بودیم که پاسخ سوالم بود.
و حالا سخنرانی حاج آقا پناهیان در ماه رمضان امسال که پاسخ بسیاری از سوالاتم در آن هست.
تو همان خدایی که مرا هیچ گاه رها نکردی.
شب هفدهم ماه رمضان
خانم معلم ریاضی که به یک پسر هفت ساله بنام آرنو ریاضی یاد میداد ، از او پرسید : « آرنو اگر من به تو یک سیب و یکی دیگه سیب و یکی بیشتر سیب بدهم ، تو چندتا سیب خواهی داشت » ؟ بعد از چند ثانیه آرنو با اطمینان گفت : « چهارتا » !!! معلم نگران شد ؛ انتظار یک جواب صحیح و آسان را داشت . خانم معلم ناامید شده بود . او فکر کرد شاید بچه خوب گوش نکرده است . این بار تکرار کرد : « آرنو ، خوب گوش کن ؛ سوال خیلی ساده است و تو میتونی جواب صحیح بدی اگر به دقت گوش کنی .

ادامه
خوب چن تا سوال آورم براتون تا بدونم چه قدر درباره بی تی اس میدونین
خواهشا همه شرکت کنن(جایزه هاتونم محفوظه)

1-اولین برد بی تی اس در مراسم بیلبورد آمریکا با کدوم آهنگ بود؟؟؟

2- از نظر خود جیمین وقتی میخنده شبیه کی میشه؟؟؟

3- چرا طرفدارا به تهیونگ لقب CGV (سینمای سه بعدی)رو دادن؟؟؟؟

4- اسم کره ای که برای آهنگ boy with luv انتخاب کرده بودن؟؟؟

5-قولی که اعضای بی تی اس به خودشون دادن؟؟؟؟(برای سال 2019)

6-کامبک آهنگ boy with luv کجا بود؟؟؟(منظورم اینه که اولین
نمونه سوال فارماکولوژی
فایل فشرده حاوی سه فایل وردهست که حدود 14 صفحه ورد هستن جمعا 114سوال  تستی

نمونه سوالات
1. کدامیک از داروهای زیر برای گلوکوم و کاهش فشار چشم کاربرد دارد؟آمیلوراید                      استازولامید                    هیدروکلروتیازید                   اسپیرنولاکتون 2. 
هایپوکالمی عارضه داروهای زیر است به جز ....
فورزماید                          مانیتول                      تریامترن                       
مدرک PMP داره روز به روز تو ایران بیشتر شناخته می‌شه و افراد بیشتری به این فکر می‌افتن که اون رو بگیرن. وقتی هم چنین فکری به ذهنشون می‌رسه انبوهی از سوال‌ها براشون مطرح می‌شه که به راحتی نمی‌تونن جوابشون رو پیدا کنن. این مطلب رو نوشتم که به همچین سوال‌هایی جواب بدم.
ادامه مطلب
برای پیدا کردن سوزن در انبار کاه چند راه به ذهنت میرسه ؟خوب  چند تا روش داریم گوگل جون یکی این که کل انبار رو آتش میزنیم کاه ها خاکستر میشه سوزن رو بر میداریم میریمروش دوم اینه میریزیم تو فرغون میریم لب دریا همشو میریزیم تو دریا سوزن میره کف دریا کاه ها میان رو میپریم تو آب تا سوزن رو آب نبرده برش میداریمروش سوم اینه یه آهنگ ربا میخریم مثل دیونه ها میریم تو کاه ها میچرخیم که شاید سوزن چسبید به آهن ربا روش چهارم اینه یه سوزن دیگه میخریم چکاریه
شروع کردم برای ارشد خوندن. 
اوضاع خوب هست .
فقط زمانی که میرسم به سوالاتی که معتقد هستم جواب خودم درست هست و نمیتونم بپذیرم و بفهمم که چرا فلان کتاب این سوال رو اینطوری حلش کرده و فلان چیز رو لحاظ نکرده یا الکی فلان چیز رو دخالت داده در حل , غباری از ناامیدی بر من میشینه.
و به این فکر میکنم که سوال این تیپی بیاد توی ارشد من باید چی کار کنم!
اما باز هم میخونم. 
#ارشد
شهروز انزلچی بود

بخاطر همین حس خوبی بهش نداشتم
سر کلاس ها دیر میومد

همیشه هم ته کلاس مینشست ،ازکنارمم که رد میشد بوی سیگارش سرمو میبرد.
و...
تو امتحان آخر ترم ،تو یک سالن بزرگ که 300 نفر جا میشدن ،از شانس بد، جاش بغل دستم افتاد:|
اعصابم خورد شد تو دلم گفتم :حتما تقلبم میخواد:((
اصلا نگاش نکردم رومم به سمت چپم کردم که چشم تو چشم نشیم.
آخرای امتحان یک باری صدام کرد اما جواب ندادم.
برای بار دوم که صدام کرد ،تو دلم گفتم حالا فوقش یک سوال نشونش میدم
تا ن
حالا من ناراحت نیستم اینقدر سوال میپرسه،
ولی خداییش خیلی چیزا جوابش با سرچ به دست میاد :|
درسته سوال پرسیدن خوبه اما دیگه وقتی جذابه که سوال چالشی باشه آدم با خودش بگه واوو این جوابش واقعا چی میشه
ولی اینکه معنی لغت یا اصطلاح باشه آخه؟
یعنی امروز دامن ها دریدم و سر به بیابان ها گذاشتم :))
از جنبه ی مثبتش بخوایم به قضیه نگاه کنیم میشه اینکه خودمم میرم یه سرچی میکنم و اطلاعاتم تر و تازه باقی میمونه :)))
من خودم اگه قضیه فورس ماژوری نباشه، سوالامو ی
احوال ما در هر بلا راضی ز دوست، خوف و رجا
خود را قضاوت می‌کنم نی هر کـسی را هر کجا
هم حسن فاعل بایدت هم حسن فعل اندر جهان
با کار نیک و نیک کار محسن شو و مخلص بیا
در خـود نـظـر کـن ابـتـدا سـبحـانه سبحــانه
رو سوی آن مشکـل‌گشـا آنـگـه کـه آیـد بأسنا
باسنا یعنی (ناگواری‌ها(قرایتی)، سختی‌ها(رضایی)، مجازات(مکارم)، عذاب(المیزان))
بلا که می‌آد واکنش ما چی باشه؟ سیل و زلزله و غیره بلا هست، نیست، چی هست؟
واکنش ما چی باشه؟ چی بگیم؟ 
این شعر بالا خیلی م
سوالات پزشکی
زوپ به عنوان اولین و بهترین سامانه ارتباطی بین پزشکان و بیماران بوده است که آن را به صورت آنلاین ( متنی و ویدیویی ) را فراهم کرده است تا اولین و تنها سامانه در کشور و خاورمیانه باشد که می تواند ارتباط ویدئویی بین پزشک و بیمار فراهم سازد.
از طریق زوپ شما میتوانید با بهترین پزشک ها و متخصصان در هر رشته پزشکی مانند : دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، جراحی زیبایی و ... به صورت آنلاین ارتباط داشته باشید. این ارتباط میتواند در زوپ به صورت متنی و آ
سلام
فقط سوالاتی ارسال خواهند شد که مربوطه به اجتماع ، اقتصاد خانواده ، کسب و کار ، آینده ی شغلی رشته ی ... و ... باشند . 
به طور خلاصه سوالاتی که جنبه ی شخصی دارند را در این صفحه ارسال نفرمائید ، به بیانی دیگر سوالاتی ارسال خواهند شد که نفع آن علاوه بر سوال کننده ، برای سایر افرادی که مشکلی مشابه دارند نیز مفید واقع شود . 
لطفا شرایط ارسال سوال رو در آدرس زیر مطالعه بفرمائید :
شرایط ارسال سوال
مطرح کردن مسائل مربوط به روابط زناشویی جنسی ممنوع است
پیرو برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان بهمن ۱۳۹۷، بدینوسیله اعلام می‌دارد دفترچه و کلید سوال‌های تستی آزمون‌های مذکور در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها درج شده است. داوطلبان می‌توانند درصورت اعتراض به سوال‌ها و پاسخنامه‌های آن، درخواست‌های خود را با فرمت مندرج در فایل زیر حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۲/۱۵ به آدرس ایمیل azmoon@inbr.ir ارسال نمایند.
شرکت‌کنندگان محترم توجه داشته باشند که از ارسال درخواست‌های تکراری جداً اجتناب نمایند. طبق روال معم
داستان مربوط به تصمیم گیری در مورد اینکه در روز پنجشنبه قبل از سفر اول برای فیلم مدیریت سرمایه وقت بذارم که چند هفته ای است باز است یا برای پیدا کردن آدرس گلخانه در شمال و بررسی خاک برگ مناسب برای آوردن از شمال؟
به نظرم با یک سوال ساده ولی راهبردی می توان اولویت را تشخیص داد:
اگر به هر دلیلی وقت نشه گذاشت برای هیچ کدام شون، کدوم بیشتر اذیتت میکنه؟
خوب با این سوال مشخصه که جواب اولویت دادن به کارها و بررسی های قبل از مسافرته چراکه فرصت کمی برای
مجموعه سوالات کنکوری رشته باستان شناسی از دوران ماد و هخامنشی طراحی شده است. این سوال ها بر اساس منابع معتبر فارسی نگاشته شده است. سوالات در قالب فایل ورد(WORD) با تعداد 1000 سوال در 140 صفحه تهیه شده است. مجموعه ای کامل از سوالات چهار گزینه ای که نکات کلیدی و مهم دوران ماد و هخامنشی را به صورت کلیدی ارائه می دهند. و زمان آماده شدن برای کنکور را کاهش می دهد و در مقابل نتیجه مناسبی را به همراه دارد.
ادامه مطلب
بسم الله

حین انجام دادن کارهای قبل خوابم، حین راه رفتن و گذشتن از در آشپزخانه و در راهروی پشتی و در اتاق خیاطی و در اتاقم، نیم نگاهی هم به تلویزیون می‌انداختم. شبکه نسیم. برنامه دورهمی. مامان هاجر با چشم‌های معلق در عالم خواب و اتمسفر زمین، مشغول دیدن این برنامه بود. مهمان داشتند. مرحوم داریوش اسدزاده. خدایِ جان، خدایِ آدم‌قشنگ‌ها رحمتش کند. مدیری از او سوال پرسید. آیا احساس خوشبختی دارید عمیقا؟او ماند و یک سوال. او یک مردِ پیر بود. ۹۴ سال

سوال درس 4تا5به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 6تا7به صورت pdf مبلغ 1000تومان

سوال درس 9تا10به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 11تا12به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال درس 13تا14به صورت pdf مبلغ 1000تومان
سوال
تصور کنید،  مردی که همسرش به شدت بیمار است و چیزی به مرگش نمانده. تنها راه نجات یک داروی بسیار گران قیمت است که در شهر فقط یک نفر هست که آن را می فروشد. مرد فقیر داستان ما، هیچ پولی ندارد، هیچ آشنایی هم  برای قرض گرفتن ندارد. به سراغ دارو فروش می رود و التماس می کند. به دست و پایش می افتد و عاجزانه خواهش می کند آن دارو را برای همسر بیمارش به عنوان وام یا قرض به او بدهد. دارو فروش به هیچ وجه راضی نمی شود. به هیچ وجه. حالا مرد ما دو راه دارد. یا دارو را
به سوال های شان پاسخ دهید:
از آنجا که تغییر ناگهانی سبک زندگی برای کودکان استرس زاست و سوال هایی را در ذهن شان ایجاد می کند که بی جواب ماندن شان به آنها آسیب می زند، والدین باید برای پاسخ دادن به سوالات کودک، هوشمندی بیشتری به خرج دهند. 
روی موارد حساس دست نگذارید:
جوابی که به سوال های کودک درمورد جدایی می دهید، باید متناسب با شرایط سنی و روانی او باشد. شما حق ندارید وقت پاسخ دادن به سوال هایش دروغ بگویید اما می توانید جوابی را انتخاب کنید که ت

روزهای اولی که رفته بودم خوابگاه، هربار که همکلاسی‌هام رو تو هال یا رفت‌و‌آمدها می‌دیدم یه لبخند اجباری-خجالتی و گاهاً از سر خوش‌وقتی می‌زدم. اما اون‌ها هربار بعد از سلامی که بعد از یک‌بار، دیگه بی‌معنی می‌شد می‌پرسیدن: خوبی پریا؟ و این سوال واقعا برام سخت بود. سخت که می‌گم یعنی به معنای واقعی تحت فشار قرار می‌گرفتم برای جواب دادن مداوم به این سوال و این‌که چقدر باید بگم: خوبم، ممنون. و این‌که: نکنه تو برقراری ارتباط مشکل دارم؟ نک
سلام بچه ها امیدوارم حالتون اوکی باشه قراره از شکل خوانی توی زیست شناسی بگم با توجه به اینکه سوال های شکل توی کنکور امسال تعداد  زیادی داشت(ترکوند) پس قابل توجه بچه های 99 باشه9 سوال شکل حداقل زیست 98 داشتکه حالا این سوال ها یا مستقیما از شکل بوده یا به هر نحوی شکل ها ربط پیدا کرده.اشکال رو با دقت ببیند به ویژه روی جزئیات توجه کنید. نکات مهم موجود در اشکال رو تو حاشیه نویسی کتاب وارد کنید.باید به حدی از تسلط برسید که اگه کتاب رو ببندید خودتون بتون
!Hey God
اونجایی؟ 
بیا سوال دارم ازت...
چی شد که تو خلقت جنس مونث انقدر زمینه درد کشی گذاشتی ؟ هوم ؟ چیطو شد که فکر کردی ماهی یه بار تمام جونش درد بکشه اوکیه باهاش ؟ چیطو شد راه تولید مثل رو اینجوری گذاشتی؟ چرا فکر کردی جنس مونث تحمل این فشار و درد وحشتناک رو داره پس بذار همین جوری درستش کنم ؟ خرده پرده ای داشتی باهامون ؟ حالا بذار دیگه نگم برات از pms و چیزای دیگه ! چه طور شد همه اینا رو که گذاشتی ، بعد اومدی تو کتاب مقدست فرمان دادی که "...زنها بگو خودش
سوال مطرح شده در تاریخ 05 اردیبهشت سال 98 توسط سیده اسماء حسینی:
سلام، درصورت امکان لطفا کد تبدیل تاریخ شمسی به میلادی را قرار بدهید، با سپاس فراوان از لطفتان.

پاسخ کارشناس:
باعرض سلام و ادب و احترام حضور شما کاربر گرامی،

Dim dt As DateTime = Now
        Dim x1 As Integer =1398       'دراین قسمت سال را وارد بفرمایید
        Dim x2 As Integer = 02         'در این قسمت ماه را وارد بفرمایید
        Dim x3 As Integer = 27         'در این قسمت روز را وارد بفرمایید
        dt = New DateTime(x1, x2, x3, New
سوال 1 از  9 1. سوال ۲ امتیازپیامبر اکرم‌ صلی الله علیه و آله کدام‌یک از دلایل زیر را برای فضیلت دادن علی‌علیه‌السلام توسط مردم بیان فرمودند؟
  ۱-نماز را به پا دارید و زکات را بپردازید.  ۲-تبلیغ واقعه‌ی غدیر و دستور به پذیرش ولایت امیرالمؤمنین علیه السلام.  ۳-اجرای امر به معروف و نهی از منکر.                                                                              ۱- . با توجه به مفاهیم کدام یک از آیات زیر می‌فهمیم که با انتصاب امیر المؤمنین علیه الس
سلام و درود خدمت شما عزیزان و دوستان گرامی در این پست قصد داریم کتاب های مورد نیاز شما برای آزمون نمونه دولتی را معرفی کنیم و ویژگی های یک کتاب خوب را بیان کنیم و همچین در پایان پست نمونه سوال های سال های قبل استان کرمانشاه را به صورت رایگان قرار دادیم که می توانید یا دانلود آنها از این نمونه سوال ها استفاده کنیدبرای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید ...
ادامه مطلب
سلام و درود خدمت شما عزیزان و دوستان گرامی در این پست قصد داریم کتاب های مورد نیاز شما برای آزمون نمونه دولتی را معرفی کنیم و ویژگی های یک کتاب خوب را بیان کنیم و همچین در پایان پست نمونه سوال های سال های قبل استان کرمانشاه را به صورت رایگان قرار دادیم که می توانید یا دانلود آنها از این نمونه سوال ها استفاده کنیدبرای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید ...
ادامه مطلب
این گروه هم در واتساپ و هم در تلگرام ایجاد شده است و بانوانی که دوست دارند تا در واتساپ با کارشناسان لاغری در خصوص تناسب اندام و کاهش وزن سوال بپرسن میتونند عضو این گروه بشند.
شما میتوانید سوالات خودتون رو در خصوص مباحث لاغری در این گروه مطرح کنید و همچنین میتونید از تجربیات دوستان خود در خصوص تناسب اندام و کاهش وزن استفاده کنید.
لطفا خارج از مباجث گروه سوال نپرسین که نمیتونیم به اون پاسخ بدیم
پنج ماه از شروع خوندن جدی برای دستیاری میگذره و من برای اولین بار به سیزده ساعت رسیدم...سیزده ساعت دقیق با کرنومتر...
خسته ام...چشم درد...بدن درد...بی رمق...اما واقعا خوشحالم!

*باید به خودم تکونی بدم.اگر با وضعی که مردادماه رو شروع کردم ادامه بدم باید برای قبول شدن یک رشته ی ماژور دعا دعا کنم...اما من به خودم قول دادم که تکرار نشه...که یادم بیاد چه میخواستم و میخوام...
*آزمون ریه دادم و از بیست و پنج سوال یک غلط داشتم که اونهم یک سوال ساده بود که درست نخ
سوال:
وظیفه ما در قبال میلیونها دلار هزینه ای که برای تولید و نگهداری سگان و گربگان و ... در این مملکت میشود و در عوض بسیاری از مردم با فقر و فلاکت به سر می برند چیست؟ چه کسانی نهی از منکر نکردند و چنین شد؟ چرا قانونگذار جلوگیری نمیکند؟ چرا دولت مردمی عمل نمیکند؟ چرا حوزه و دانشگاه و دانایان و علما هدایت نمی کنند؟
دوستانی که در رابطه با این پیشنهاد نظر دارند بفرمایند:
 پیشنهاد:
 یک متن سوال و درخواست بصورت سر گشاده خطاب به نمایندگان مجلس و کارگ
تو این دوره از زندگی‌م چند برابر دوران دانشجویی و دانش‌آموزی یاد گرفتم؛ البته این یاد گرفتن از روی تجربه بوده و به طبع سخت‌تر و پررنج‌تر! مثلا وقتی چندین روز از مصاحبه کاری گذشته و منتظر تماس هستی و خبری نیست، شروع می‌کنی به مرور حرف‌هایی که تو جلسه زدین:
-محکم و با اعتماد به نفس نبودم، خودم رو کمتر از اون‌چه که هستم نشون دادم.
-آهان اینجا سر حقوق به توافق نرسیدیم احتمالا!
-اینجا سوتی دادم، نباید چنین حرفی رو می‌زدم.
-نباید حقوق قبلی من رو
فیلم "نفس" ...... 
نقش بهار توی فیلم نفس همیشه منو یاد خودم انداخته .... 
فیلمی ک روزی دوبار می دیدم و حفظش بودم تا اینکه حذفش کردم که نبینم ....
اونجا که کتاب رو انداخت توی آب و گفت ننه آقا راست میگه هرکی زیاد کتاب بخونه "دیوونه" میشه ....
منم قبل از مدرسه رفتنم از بس کتاب خوندن رو دوست داشتم همیشه برام کتاب میخریدن و میخوندن تا خودم بلد شده بودم خوندنو و منتظر بودم بیشتر بلد بشم تا اول دبستان ک تابستونش اولین کتاب وحشتناک زندگیم رو خوندم تا بعد از مدرس
خیلی خب. مسئله‌ای که الان پیش اومده اینه که من شنبه دارم میرم آموزش سوال کنم ببینم میشه برم عمران بخونم بعد از چهار ترم یا نه. الان چارتشونو دیدم. من حدودا ۳۵ واحد از درساشونو پاس کردم. ترمودینامیک یک، فیزیک دو، آزمایشگاه فیزیک دو و ریاضی مهندسی اضافه‌تر پاس کردم. محیط دانشکدشون برام آشنا نیست. کسی رو نمی‌شناسم زیاد. نه هم‌ترم نه ترم بالایی. البته از این بابت نگرانی ندارم. راحت آشنا میشم با آدما. سوال اینه آیا میتونم با شرایط جدید کنار بیام
دوران ارشد پیش هر استادی که برای پایان‌نامه می‌رفتیم اولین سوالش این بود مجردی یا متاهل؟ راستش من برایم این سوال خیلی حس بدی داشت و همچنین از طرف مردان جوان چندش‌آور بود. به محض شنیدن این سوال که چرایش برایم مهم نبود و از انتخاب آن استاد منصرف می‌شدم، این بود که تمام هم‌کلاسی‌هایم استادراهنمایشان را انتخاب کردند و سر من بی‌کلاه ماند. چرایی این سوال این بود که آنها معتقد بودند دانشجوی متاهل فقط به فکر نامزدش هست و درس نمی‌خواند مقاله نم
آبا کیو یه مسابقه اطلاعات عمومی آنلاینه. هر شب راس ساعت ۹:۳۰ مسابقه شروع میشه. توی مسابقه ۱۲ سوال اطلاعات عمومی از همه شرکت کنندگان پرسیده می‌شه. شرکت‌کنندگانی که بتونن به تمامی این ۱۲ تا سوال پاسخ صحیح بدن، برنده مسابقه می‌شن.
ادامه مطلب
طبق گزارشی که CNN متشر کرده مردم در سال ۲۰۱۸ میلادی بیشتر از هر بیماری دیگری در مورد رژیم غذایی کتوژنیک، اسکلوریز جانبی آمیوتروفیک یا ALS و آندومتریوز کنجکاو بوده اند.
اینها اما تنها بخشی از موضوعات مرتبط با موضوع سلامت هستند که وبگردهای
آمریکا در سالی که گذشت از دکتر گوگل در موردشان سوال کردند. در ادامه
فهرست ده پرسش پرمخاطب جستجو شده در گوگل را با شما در میان می گذاریم (این
داده ها از ماه ژانویه یا دسامبر امسال جمع آوری شده اند.)
1-رژیم غذ

پرسشنامه نگرش به عشق (LAS)
کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل پرسشنامه نگرش به عشق می باشد که با فرمت ورد در ۴ صفحه تهیه و تدوین گردیده است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
پرسشنامه نگرش به عشق توسط هندریک و هندریک بر پایه الگوی «لی» از عشق در سال ۱۹۸۶ ساخته شده است.
تأیید تحلیل عاملی نشان داده است که ساختار عرضه شده «لی» توانایی کاربرد در فرهنگهای چندگانه را دارد (نتو و همکاران، ۲۰۰۰). پرسشنامه نگرش به
روش های مهاجرت به اروپا و ارزیابی بهترین روش ها (در سال ۲۰۱۹)
اگر به دنبال اطلاعات کاملی درباره انواع روش های مهاجرت هستید و این سوال را در ذهن دارید که بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط تان کدام است، این مقاله برای شما نوشته شده است.
در پایان این مقاله با انواع روش های مهاجرت به اروپا در سال ۲۰۱۹ آشنا شده و می‌توانید ارزیابی دقیق تری از مهاجرت داشته باشید.
اینکه شما چه هدفی را از مهاجرت دنبال می کنید بسیار مهم است اما رسیدن به جواب این سوال ک
سوالات مراقبت از دندان
در این سایت تصمیم دارم به یکی از اصلی ترین بخش های سلامت انسان بپردازم و هر چیزی که در این مسیر لازم هست بدانید را در موردش تحقیق کنم و برای استفاده کاربران منتشر کنم. من متخصصین دهان و دندان زیادی را میشناسم و میخوام ازشون خواهش کنم در مورد ش هر چیزی که برای شما سوال هست براتون سوال هست را بدون واسطه ازشون مطلب بخوام توضیح بدم و در آینده اگر بشه سایتی طراحی کنم که بتونید نسخه یا عکسی از دندون هاتون ارسال کنید و از وضعیت
و فرمود یک یهودی که نامش سبحان بود خدمت رسول خدا  ص آمد و عرض کرد ای رسولخدا آمده ام تا در باره پروردگارت از تو سوال کنم اگر پاسخ سوال مرا دادی میپذیرم و گرنه بر میگردم فرمود از آنچه خواهی بپرس گفت پروردگار  در کجاست فرمود او در همه جاست و در جای محدودی نیست گفت خدا چگونه است فرمود چگونه  توانم پروردگار مرا چگونگی تو صیف کنم در صورتیکه چگونگی مخلوقست  و خدا مخلوقش تو صیف نشود زیرا وصف هر چیزی مختص خود اوست و دیگری که ان وصف را ندارد نتوان بدان
یادمه دوم دبیرستان بودم و معلم ریاضیمون بچه ها رو میاورد پای تخته برای حل تمرینهشت تا گروه چهار نفره بودیم و من نفر چهارم گروه هشتم بودممعلممون شروع کرد از هر گروهی نفر چهارم اون گروه رو به ترتیب بیاره پای تختهبرای سوال اول نفر چهارم گروه اولبرای سوال دوم نفر چهارم گروه دومو همینطور تا آخرهیچی بلد نبودم و استرس هم گرفته بودم هوا هم سرد بودهمیشه برای من ترکیب استرس و سرما به لرز میندازتمداشتم میلرزیدممعلممون تا نفر چهارم گروه هفتم رو برده ب
سلام 
با توجه به درخواست بعضی دوستان که لطف داشتند و از بنده خواستند تو حوزه شخصیت شناسی مکتب یونگ به طور خاص MBTI مطلبی بذارم و همچنین عدم اطلاع برخی کاربران از ترجیح حسی و شهودی و اینکه مشترک بودن این دو ترجیح در زوجین طبق آمار بالاترین میزان رضایت از رابطه رو به وجود میاره صلاح دونستم یه مطلبی تو این زمینه بذارم امیدوارم که مفید باشه.
اولین سوال اینه که شهودی بودن بهتره یا حسی، جواب رو همون طور که می دونید هیچک دام هست هر کدوم داری نقاط ضعف و

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ما هیچ ما نگاه کسب و کارهای اینترنتی با مینی کار بلاگ رادیو نواز مرجع رسمی سریال هیولا سلامتی یار مطالب و مباحث قرآنی و مذهبی موفقیت فردی انلاین همه چیز درباره پاوربانک ها اتوماسیون و توزین صنعتی آموزشی